Zaznacz stronę

Weź udział w seminarium online poświęconym bezpiecznej i sprawnie zarządzanej infrastrukturze EDGE. Eksperci Scale Computing, Opengear oraz EATON przybliżą uczestnikom wydarzenia zagadnienia związane ze zdalnym zarządzaniem infrastrukturą oraz technologią out-of-band management, wirtualizacją, hiperkonwergencją, bezpieczeństwem zasilania gwarantowanego UPS dla infrastruktury. Zarejestruj się, weź udział w seminarium i zgarnij nagrody.

Data:
28 kwietnia 2020 (wtorek)
Godzina:
11:00
Czas trwania:
90 minut
Język prezentacji:
angielski i polski
Koszt:
uczestnictwo bezpłatne
– po rejestracji.
 
  • administratorów sieci i specjalistów IT, którzy na co dzień zajmują się obsługą Centrów Danych i EDGE (brzeg sieci) każdej wielkości;
  • resellerów, którzy chcą lepiej zrozumieć, jaką rolę odgrywa zdalne zarządzanie sprzętowe w centrach danych klientów (DC i EDGE);
  • specjalistów IT, którzy chcą dowiedzieć się jak zbudować bezpieczny system zasilania gwarantowanego UPS dla infrastruktury;
  • wszystkich poszukujących nowości i chcących poszerzyć swoją wiedzę nt wirtualizacji oraz bezpieczeństwa IT.
podaj nazwę przedsiębiorstwa, które reprezentujesz

** Zaznaczając pole „Zgoda na przetwarzanie danych” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Alstor SDS Sp. z o.o. (Staniewicka 12, 03-310 Warszawa), swoich danych osobowych, wyszczególnionych w powyższym formularzu zgłoszeniowym na seminarium internetowe organizowane przez ww. podmiot gospodarczy w dniu 28 kwietnia 2020 roku, w celu i zakresie niezbędnym do przygotowania i organizacji seminarium internetowego (online) oraz komunikacji marketingowej, badań rynkowych, a także komunikacji handlowej prowadzonej przez Alstor SDS. Dysponujesz prawem wglądu do swoich danych, poprawiania lub ich usunięcia. Udostępniasz je dobrowolnie.

Do rozpoczęcia seminarium pozostało:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

11:00 – 11:30

Scale Computing – wysokodostępne, kompletne rozwiązanie wirtualizacyjne dla MSP i Edge computing.
(prezentacja w jęz. angielskim z polskim wsparciem obsługi Alstor SDS)

11:30 – 12:00

Zdalne zarządzanie infrastrukturą IT dzięki Out-of-Band od Opengear
(prezentacja w jęz. angielskim z polskim wsparciem obsługi Alstor SDS)

12:00 – 12:30

Eaton – Cyberbezpieczeństwo zaczyna się od zasilania gwarantowanego
(prezentacja w języku polskim)

12:30 – 12:45

Sesja Q&A

Dla zainteresowanych uczestników istnieje możliwość wysłania po wydarzeniu dodatkowych materiałów szkoleniowo-informacyjnych.

Podczas wydarzenia zostanie przeprowadzony konkurs dla uczestników. Do wygrania zestaw – podstawka pod laptopa i klawiatura.

Jak wziąć udział w konkursie?

Wystarczy aktywnie uczestniczyć w webinarze ? Podczas prezentacji zostaną wyświetlone trzy pytania zamknięte (jednokrotnego wyboru). Odpowiedz na wszystkie pytania. Po zakończonym webinarze osoba, która prawidłowo odpowiedziała na wszystkie pytania i/lub odpowiedziała najszybciej (w przypadku większej liczby prawidłowych odpowiedzi) zdobędzie nagrody.

Thorsten Schaefer

Thorsten Schaefer

Regionalny menedżer, Scale Computing

Z rynkiem IT związany jest od wielu lat, posiada bogate doświadczenie zawodowe związane z branżą oprogramowania komputerowego. Specjalizuje się w Hyper-Converged Infrastructure (HCI), Software Defined Storage (SDS), Storage Area Network (SAN), VMware, Storage oraz VDI. Posiada praktyczną wiedzę techniczną z zakresu informatyki biznesowej. Jest absolwentem Open University of London oraz Duale-Hochschule Baden-Württemberg (Stuttgart, Niemcy).                                   .

różowy przycisk Linkedin

Dirk Schuma

Dirk Schuma

Sales Manager Europe, Opengear

W Opengear jest odpowiedzialny za region Europy Północnej. Dirk posiada ponad 20-letni staż pracy w branży IT, w tym bogate doświadczenie związane z zarządzaniem i rozwojem produktów jednego z największych w Europie dostawcy rozwiazań Out-Of-Band. W przeszłości był zaangażowany w budowę złożonych rozwiązań WLAN dla największych klientów na świecie. Przed Opengear Dirk spędził 9 lat w Lantronix, a wcześniej w EMC, Legato Systems oraz Smart Storage Systems.

różowy przycisk Linkedin

Rafał Kryk

Rafał Kryk

Product Manager, Eaton

Absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej. Pracownik firmy Eaton Electric od 2013 roku. W firmie Eaton od 6 lat zajmuje się systemami zasilania gwarantowanego, obecnie jako Product Manager w zakresie systemów UPS 3-fazowych. Odpowiedzialny za wsparcie techniczne i szkolenia (w tym dla biur projektowych branży elektrycznej), a także wsparcie sprzedaży na terenie całej Polski. Prywatnie filmowiec, gitarzysta i rolkarz amator.                                                         .

różowy przycisk Linkedin

Zapytaj naszych specjalistów o rozwiązania,
które będą prezentowane podczas seminarium:
Jeśli masz pytania związane z organizacją
wydarzenia prosimy o kontakt z:

Przemysław Prochera

Business Development Manager
p.prochera@stovaris.pl
tel.: +48 668 157 173

Jerzy Adamiak

Storage Systems Consultants
j.adamiak@stovaris.pl
tel.: +48 605 274 271

Błażej Kowalkiewicz

Marketing Manager
b.kowalkiewicz@stovaris.pl
tel.: +48 609 601 910