Zaznacz stronę
Webinar Fujitsu 29.09.2021 - eDokumenty HEADER

W dzisiejszych czasach, praca w domu to już nie do końca przywilej, ale i konieczność. Dostęp do papierowej dokumentacji oraz najwyższa jakość pracy ze zdigitalizowanymi plikami, to istotne elementy zwiększonej produktywności. Skanery dokumentów serii ScanSnap, z dołączonym oprogramowaniem ScanSnap Home, to niezbędne w domowym biurze narzędzia. Zapewniają one łatwe zarządzanie, edytowanie i wykorzystywanie wszystkich zeskanowanych danych. Oranizacja dokumentów takich jak paragony, faktury, wizytówki i zdjęcia, przebiega teraz za pośrednictwem jednej aplikacji.

Dołącz do webinaru, poznaj sekrety zdalnej digitalizacji i przekonaj się, jak dołączone oprogramowanie usprawnia proces przenoszenia dokumentów do cyfrowego świata!
START: 28 października 2021, o godzinie 11:00.

Informacje o webinarze:

Data:
28 października 2021 (czwartek)
Godzina:
11:00
Czas trwania:
70 minut (± 10 min)
Język prezentacji:
polski
Koszt:
uczestnictwo bezpłatne
– po rejestracji.

Funkcje Skanerów ScanSnap:

  • skanowanie jednym przyciskiem,
  • łatwe skanowanie dużych wolumenów,
  • komunikacja przez Wi-Fi,
  • tworzenie przeszukiwanych plików PDF,
  • obsługa wielu formatów (dokumenty paragony, wizytówki zdjęcia),
  • łatwe nazywanie plików,
  • szybkie wyszukiwanie utworzonych plików.

Formularz rejestracyjny:

podaj nazwę przedsiębiorstwa, które reprezentujesz

* Pola wymagane.

** Zaznaczając pole „Zgoda na przetwarzanie danych” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez organizatora webinaru Stovaris Sp. z o.o. (Staniewicka 12, 03-310 Warszawa) oraz partnera-prelegenta (PFU), swoich danych osobowych, wyszczególnionych w powyższym formularzu zgłoszeniowym na seminarium internetowe organizowane przez ww. podmioty gospodarcze w dniu 28 października 2021 roku, w celu i zakresie niezbędnym do przygotowania i organizacji wydarzenia (online) oraz komunikacji marketingowej, badań rynkowych, a także komunikacji handlowej prowadzonej przez wyżej wymienione podmioty gospodarcze. Dysponujesz prawem wglądu do swoich danych, poprawiania lub ich usunięcia. Udostępniasz je dobrowolnie.

Do rozpoczęcia seminarium online pozostało:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

AGENDA:

11:00 – 11:05 Witamy na pokładzie Stovaris
11:05 – 11:25 Stovaris | Live Demo: „Mobilny skaner ScanSnap (modele iX100 oraz iX1500)”
Daniel Murawski i Michał Gardocki, Stovaris
11:25 – 12:05 PFU | „Digitalizacja w domu i małym biurze z wykorzystaniem skanerów ScanSnap”
Jarosław Dutka, Partner Manager, PFU
12:15 Sesja Q&A
Dla zainteresowanych uczestników istnieje możliwość wysłania po wydarzeniu dodatkowych materiałów szkoleniowo-informacyjnych.

Konkurs:

Webinar Fujitsu 29.09.2021 - eDokumenty iX1500

Podczas wydarzenia zostanie przeprowadzony konkurs dla uczestników. Do wygrania: kompaktowy, efektywny skaner iX100 marki Fujitsu.

Jak wziąć udział w konkursie?
Wystarczy aktywnie uczestniczyć w webinarium😊 Podczas prezentacji zostaną wyświetlone trzy pytania zamknięte (jednokrotnego wyboru). Odpowiedz na wszystkie pytania. Po zakończonym wydarzeniu uczestnik, który prawidłowo odpowiedział na wszystkie pytania jako pierwszy zdobędzie nagrodę.

Informacje o prelegentach:

Jarosław Dutka

Jarosław Dutka

Partner Manager, PFU

 

Partner Manager w firmie PFU (EMEA) Limited od 2019 roku. Z branżą skanerów dokumentowych związany od 2011 roku. Na co dzień zajmuje się wsparciem kanału sprzedaży skanerów dokumentowych Fujitsu i ScanSnap dla Polski oraz 8 innych krajów Europy środkowo-wschodniej. Prywatnie pasjonat w zakresie DIY, czyli “zrób to sam”.

Daniel Murawski

Daniel Murawski

Product Manager, Stovaris

 

Daniel posiada wieloletnie doświadczenie związane z koordynacją oraz prowadzeniem projektów sprzedażowych. Wyróżnia się pełnym zaangażowaniem w powierzone obowiązki. Swoje zdolności interpersonalne wykorzystuje w szybkim nawiązywaniu kontaktów podczas prowadzonych negocjacji. W Stovaris odpowiedzialny jest m.in. za rozwiązania marki Fujitsu.

Michał Gardocki

Michał Gardocki

Pre-Sales Engineer, Stovaris

 

Michał posiada duże doświadczenie w dziedzinie DMS (Document Management Systems), głównie w aspektach technicznych dotyczących hardware-u i software-u. Jego umiejętności oraz kompetencje w pozytywny sposób przekładają się na wsparcie partnerów biznesowych, w całym cyklu życia posiadanych rozwiązań służących automatyzacji przetwarzania dokumentów.

Zapytaj naszego specjalistę o rozwiązania,
które będą prezentowane podczas webinarium:
Jeśli masz pytania związane z organizacją
wydarzenia prosimy o kontakt z:

Daniel Murawski

Product Manager
d.murawski@stovaris.pl
tel.: +48 691 701 175

Błażej Kowalkiewicz

Marketing Manager
b.kowalkiewicz@stovaris.pl
tel.: +48 609 601 910

Webinar Fujitsu 29.09.2021 - eDokumenty FOOTER