Zaznacz stronę
Naładuj się z Vertiv pl

Dokonaj zakupu produktów Vertiv EDGE w Stovaris i zgarnij szybką ładowarkę sieciową marki Baseus…

Partnerzy handlowi, którzy w okresie od 15 lipca do 30 września 2023 r. dokonają zakupu rozwiązań UPS serii EDGE marki Vertiv w Stovaris, otrzymają ładowarkę sieciową Baseus 2XUSB-C + USB 65W. Akcja promocyjna „Naładuj się z Vertiv” kierowana jest do nowych oraz obecnych klientów Stovaris. Zasady przyznawania jednorazowej nagrody w postaci ładowarki Baseus są niezwykle proste!

jak wziac udzial
ZASADY chmurki Naładuj się z Vertiv
ogolne zasady
  1. Czas trwania akcji promocyjnej „Naładuj się z Vertiv” to okres od 15.07.2023 r. do 30.09.2023 r.
  2. Akcja promocyjna może zostać wydłużona lub zakończona w dowolnym momencie (w przypadku wyczerpania limitu nagrody rzeczowej).
  3. Złóż i zrealizuj zamówienie na produkty Vertiv UPS serii EDGE.
  4. Podczas kontaktu z Twoim opiekunem handlowym Stovaris powołaj się na hasło „Naładuj się z Vertiv”.
  5. Otrzymaj nagrodę rzeczową, za swoje zamówienie – ładowarkę sieciową Beasus 2XUSB-C + USB 65W.
  6. Po zrealizowanym zamówieniu wyślij na adres e-mail: marketing@stovaris.pl wiadomość z danymi adresowymi, na który ma zostać wysłana ładowarka (podaj: imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego, nazwę firmy, NIP i adres, nr zrealizowanego zamówienia lub numer faktury). W temacie wiadomości wpisz „Naładuj się z Vertiv”. Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego, który znajduje się na niniejszej stronie internetowej.
  7. Akcja promocyjna dedykowana jest dla obecnych i nowych klientów Stovaris.
  8. Nagroda rzeczowa wydawana jest jednorazowo dla uczestników, którzy w trakcie trwania promocji dokonali zakupu w Stovaris produktów marki Vertiv – zasilacze UPS serii EDGE.
  9. W celu nagrody należy dokonać jednorazowo zakupu UPS Vertiv serii EDGE z listy określonej w regulaminie promocji.
  10. Wartości pojedynczych zamówień nie sumują się, jest pierwsze zamówienie, w trakcie trwania akcji promocyjnej określonej w punkcie 1.
formularz uczestnictwa

Dokonałeś/aś już zakupu produktów marki Vertiv?

Zgłoś nam na jakie dane mamy wysłać Twoją ładowarkę.

* Pola obowiązkowe

** Zaznaczając pole „Zgoda na przetwarzanie danych” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Stovaris Sp. z o.o. (Staniewicka 12, 03-310 Warszawa) oraz Vertiv (Krakowiaków 44, 02-255 Warszawa), swoich danych osobowych, wyszczególnionych w powyższym formularzu zgłoszeniowym do akcji promocyjnej „Naładuj się z Vertiv” organizowanej przez ww. podmioty gospodarcze w terminie od 15.07.2023 r. do 30.09.2023 r., w celu i zakresie niezbędnym do przygotowania i organizacji akcji promocyjnej „Naładuj się z Vertiv” oraz komunikacji marketingowej, badań rynkowych, a także komunikacji handlowej prowadzonej przez ww. podmioty gospodarcze. Dysponujesz prawem wglądu do swoich danych, poprawiania lub ich usunięcia. Udostępniasz je dobrowolnie.

Zapytaj naszego eksperta o rozwiązania
i promocję na produkty marki Vertiv:

Przemysław Prochera

Business Development Manager
p.prochera@stovaris.pl
tel.: +48 668 157 173

FOOTER A Naładuj się z Vertiv