Zaznacz stronę

Bluetti

Bluetti to innowacyjna firma produkująca zaawansowane i energooszczędne przenośne źródła zasilania, w tym nowatorskie generatory solarno-akumulatorowe, stacje zasilania, ładowarki oraz akcesoria do przechowywania wszelkiego typu energii. Firma została założona w 2013 roku w Chinach, obecnie pracuje w niej ponad 2000 osób a jej misją jest zapewnienie użytkownikom dostępu do niezawodnych, wydajnych i przyjaznych dla środowiska źródeł zasilania.

Bluetti rozwija innowacyjne technologie i produkty, takie jak panele słoneczne i akumulatory litowo-jonowe, które pozwalają na generowanie i przechowywanie energii elektrycznej w sposób bardziej ekologiczny i wydajny niż obecnie stosowane tradycyjne generatory benzynowe. Produkty Bluetti są wyposażone w zaawansowane systemy zarządzania energią, co pozwala na pełną optymalizacje i wykorzystanie dostępnej energii jako zasilacze bezprzerwowe (UPS).

Działalność Bluetti w Europie obejmuje wiele niezależnych oddziałów (m.in. w Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii czy Francji), a magazyny producenta znajdują się w najbardziej strategicznych punktach naszego obszaru gospodarczego

Co oferuje Bluetti?

Bluetti jest dostawcą stacji zasilania oraz rozwiązań tzw. home-storage. Producent oferuje szeroką gamę rozwiązań, które są nie tylko wydajne i praktyczne, ale także bardzo estetycznie wykonane. Wśród nich znajdują się generatory solarno-akumulatorowe o różnej pojemności, stacje zasilania z wbudowanym inwerterem, ładowarki do samochodu, zasilacze awaryjne i akcesoria do przechowywania energii, takie jak pojemniki i torby.

Producent stawia również na innowacje – aż 40% zatrudnionych w firmie to pracownicy działu R&D. Można więc stwierdzić, że rozwiązania producenta są owocem długoletnich badań nad zapotrzebowaniem energetycznym.

Oferta Bluetti obejmuje:

  • systemy zasilania awaryjnego dla domu,
  • mobilne stacje zasilania,
  • hybrydowe stacje zasilania (home / outdoor).

Bardzo ważną częścią działań dostawcy jest również pomoc krajom, które nie mają zapewnionego stałego dostępu do elektryczności. W 2021 Bluetti rozpoczęło akcję zaopatrzenia kenijskich gospodarstw domowych w stacje zasilania oraz panele fotowoltaiczne. Od tamtego momentu ponad 2000 potrzebujących rodzin zyskało darmowe źródło energii.

Powiązane specjalizacje:

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Szymon Domański

Product & Marketing Manager
tel. +48 885 804 064
s.domanski@stovaris.pl