Zaznacz stronę

Data Direct Networks (DDN)

Data Direct Networks (DDN) to wiodący na świecie dostawca pamięci masowych dla organizacji z całego świata, potrzebujących przechowywać duże ilości danych. Od ponad 15 lat firma DDN projektuje, wdraża, rozwija i optymalizuje systemy macierzowe, a także oprogramowanie i rozwiązania, które umożliwiają wszelkim firmom, dostawcom usług, uczelniom i agencjom rządowym skrócenie czasu dostępu do danych lokalnie oraz w chmurze. Organizacje wykorzystując potencjał technologii DDN oraz wiedzę techniczną zespołu Data Direct Networks w zakresie przechowywania, przetwarzania i analizowania danych, otrzymują  niezawodny i niskokosztowy system blokowy lub ALL-Flash.

Firma DDN ogłosiła obsługę systemów NVIDIA DGX™ A100 w swoich rozwiązaniach. DGX A100 to pierwszy na świecie system AI, który konsoliduje moc i możliwości całego centrum danych w jednej elastycznej platformie. System A3I łączy pamięć masową DDN, systemy DGX A100 i szybką sieć NVIDIA Networking (dawniej: Mellanox i Cumulus), aby zapewnić zoptymalizowaną moc obliczeniową wejścia/wyjścia, w oparciu o wydajność i skalę. Rozwiązania te są w pełni zoptymalizowane pod kątem przyspieszenia działania aplikacji sztucznej inteligencji AI, między innymi usprawniając przesyłanie danych i zwiększając produktywność. Firma współpracując z liderami branży, takimi jak: NVIDIA, AMD-Xilinx, Intel, wykorzystuje ich wiedzę i technologie, co w znacznym stopniu przyspiesza wdrażanie innowacji opartych na sztucznej inteligencji i maksymalizuje inwestycje w procesory graficzne i karty GPU.

Wśród klientów DDN, szczególnie po przejęciu firmy Tintri, jest wiele przedsiębiorstw świadczących usługi finansowe, organizacji zajmujących się ochroną zdrowia, firm produkcyjnych i energetycznych, agencji rządowych, placówek badawczych oraz dostawców usług internetowych i chmurowych.

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Jerzy Adamiak

Storage Systems Consultant
tel.: +48 605 274 271
j.adamiak@stovaris.pl