Zaznacz stronę

Vuzix

Założona w 1997 roku firma Vuzix zajmuje się technologią optyczną. Jej produkty są wiodące w branży i reprezentują prawie 25 lat doświadczenia i innowacji. Początki firmy Vuzix sięgają prac badawczo-rozwojowych nad wojskowymi rozwiązaniami wyświetlaczy nowej generacji, a firma stała się jednym z głównych dostawców wytrzymałych, inteligentnych okularów, w technologii rzeczywistości rozszerzonej dla różnych branż.

Portfolio dostawcy to głównie:

Okulary Vuzix z serii M najczęściej są wykorzystywane przez firmy, które chcą usprawnić prace na linii produkcyjnej lub kształcić swoich pracowników, dając im wsparcie starszych fachowców w czasie rzeczywistym.

Okulary Vuzix z serii Blade, które prawie nie różnią się wyglądem od okularów przeciwsłonecznych, są idealnym rozwiązaniem dla użytkowników ceniących sobie dyskrecję.  Dają dostęp do mobilnego korzystania ze wszystkich popularnych aplikacji i udogodnień: Youtube, nawigacja, powiadomienia z komunikatorów, Netflix, fotografowanie czy filmowanie. Użytkowanie sprawia wrażenie posiadania transparentnego komputera przed oczami, gdziekolwiek jesteś.

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Michał Sobieski

Product Manager
tel. +48 609 603 188
m.sobieski@stovaris.pl