Zaznacz stronę

FUJITSU Image Scanner fi-7300NX

Skaner fi-7300NX umożliwia skanowanie z prędkością 60 stron/min (200 dpi) oraz 120 obrazów/min (300 dpi) w trybie portretu w formacie A4.  Model ten wyposażony jest w podajnik ADF (ang. Automatic Document Feeder) o pojemności do 80 arkuszy.

Kluczowe cechy modelu fi-7300NX:

  • Skanowanie przy użyciu ekranu dotykowego (4,3”).
  • Różne metody uwierzytelniania zapewniające większą wydajność i bezpieczeństwo.
  • Skanowanie bez konieczności użycia komputera – fi-7300NX umożliwia skanowanie bezpośrednio z urządzeń mobilnych na dowolną platformę biznesową.
  • Trzy rodzaje zestawów SDK, które zapewniają zgodność z dowolnym środowiskiem.
  • PaperStream NX Manager oraz Scanner Central Admin umożliwiają centralne zarządzanie.
  • Funkcja ochrony papieru zapobiega zacięciu skanowanych dokumentów.
  • Tryb ręcznego podawania do skanowania składanych lub zbindowanych dokumentów.

Pobierz ulotkę w języku polskim
Pobierz ulotkę w języku angielskim

ŁATWA INTEGRACJA Z SYSTEMAMI BIZNESOWYMI
Model fi-7300NX umożliwia rozpoczęcie procesu skanowania za pośrednictwem ekranu dotykowego lub jednej z wielu aplikacji dostępnych na urządzenia mobilne. Zestaw SDK umożliwia przesłanie danych bezpośrednio do internetowych systemów klienta. Istnieje możliwość skorzystania z opcji bezpiecznego transferu danych (o podwyższonym stopniu ich szyfrowania).

Skanowanie bez konieczności użycia komputera

Urządzenie umożliwia skanowanie i zapisywanie dokumentów bez konieczności użycia PC. Wystarczy zalogować się do urządzenia i wybrać zadanie dostępne na ekranie dotykowym. Spersonalizowane menu zadań pozwala na wydajne i bezpieczne zdecentralizowane wprowadzanie danych przez każdego z użytkowników.

Skaner fi-7300NX obsługuje uwierzytelnianie NFC (typ A i typ B) oraz uwierzytelnianie użytkownika poprzez login (nazwę użytkownika) oraz hasło wprowadzane przy użyciu ekranu dotykowego. W każdym skanerze istnieje możliwość personalizacji menu zadań, co pozwala na pominięcie procesu autoryzacji dostępu.

fi-7300NX skanowanie bez komputera

fi 7300 nx sposoby logowania

 

Skanowanie z urządzenia przenośnego na dowolną platformę biznesową

Za pośrednictwem oprogramowania PaperStream NX Manager użytkownicy mają możliwość konfiguracji urządzenia (z aplikacji mobilnych i internetowych otwartych na urządzeniach przenośnych lub terminalach klientów uproszczonych).

fi 7300 NX Skanowanie z urządzenia przenośnego na dowolną platformę biznesową

 

Trzy rodzaje zestawów SDK zapewniające zgodność ze środowiskiem użytkownika

Zestaw SDK PaperStream NX Manager umożliwia integrację z różnymi systemami oraz aplikacjami klienta. Programiści mogą użyć odpowiedniego zestawu SDK w celu umożliwienia klientom korzystanie z ich indywidualnych (autorskich) systemów.

  • Interfejs API REST – do tworzenia aplikacji internetowych umożliwiających skanowanie
  • Interfejs API uwierzytelniania – do tworzenia aplikacji korzystających z funkcji uwierzytelniania skanera.
  • Interfejs API łącznika
OBNIŻENIE KOSZTÓW OPERACYJNYCH DZIĘKI CENTRALIZACJI ZARZĄDZANIA
Funkcja uwierzytelniania użytkownika, menu zadań i inne ustawienia skanowania są centralnie zarządzane przy użyciu oprogramowania PaperStream NX Manager i Scanner Central Admin.

Zarządzanie zadaniami i przetwarzanie obrazów przy użyciu oprogramowania PaperStream NX Manager

Oprogramowanie PaperStream NX Manager umożliwia automatyczne udostępnianie metod uwierzytelniania oraz ustawień zadań wszystkim połączonym skanerom. Istnieje możliwość jednoczesnej obsługi aż do 1000 skanerów serii fi-7300NX.

Oprogramowania Scanner Central Admin umożliwiające monitorowanie działania skanera

To wyspecjalizowane oprogramowanie służy do scentralizowanego zarządzania wieloma skanerami, w tym do grupowego aktualizowania ustawień i oprogramowania sprzętowego oraz monitorowania błędów i stanu elementów eksploatacyjnych. Oprogramowanie to umożliwia także obsługę aż do tysiąca skanerów na serwer.

SPRZĘT PROSTY W OBSŁUDZE

Szybkie skanowanie w stałej jakości

fi-7300NX, tak jak wszystkie skanery z serii fi, charakteryzuje się dużą prędkością i wydajnym podawaniem papieru. Umożliwia skanowanie dokumentów w formacie A4 z prędkością 60 stron/min (200 dpi)* lub 120 obrazów/min (300 dpi)*. Tryb ręcznego podawania umożliwia łatwe skanowanie dokumentów złożonych na pół, a także kopie rachunków.

* Dokumenty w formacie A4 podawane pionowo.

4,3 calowy ekran dotykowy

Dotykowy panel skanera (ekran) umożliwia w intuicyjny sposób wykonywać skanowanie oraz szybkie sprawdzanie danych przy użyciu funkcji podglądu zdigitalizowanych dokumentów w formie miniatur. Na ekranie wyświetlają się ponadto podpowiedzi (w formie komunikatów i instrukcji), które ułatwiają operatorom samodzielne naprawienie ewentualnych błędów.

fi 7300 NX - komunikaty na ekranie dotykowym

Interesuje Cię ten produkt?
Jeśli interesuje Cię cena lub chcesz uzyskać dodatkowe informacje o produkcie skontaktuj sie z nami poprzez poniższy formularz: