Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Infortrend: rozwiązania serii GS w mediach i przemyśle rozrywkowym

Firma Infortrend od dłuższego już czasu posiada w ofercie zaawansowane rozwiązanie współdzielonej pamięci masowej dla rynku mediów i rozrywki, przetwarzającego wysokiej jakości  nagrania w rozdzielczości 4K i wyższych, korzystając z oprogramowania do edycji takiego jak DaVinci Resolve, Adobe Premiere oraz Final Cut Pro. Rodzina zunifikowanych macierzy  EonStor GS spełnia potrzeby małych grup roboczych oraz studiów post produkcji, z dziesięcioma stacjami roboczymi, pracującymi jednocześnie na jednej, współdzielonej pamięci masowej. GS jest wysoko dostępnym rozwiązaniem dla rynku mediów i rozrywki. Obsługuje konfiguracje z 2 kontrolerami w konfiguracji aktywny/zapasowy, umożliwiając przełączenie na redundantny kontroler, w przypadku awarii aktywnego kontrolera. Eliminuje to przestoje systemu dla krytycznych projektów. Seria GS dla mediów/rozrywki składa się z rozwiązań o wielkości 3U na 16 dysków,  4U na 24 dyski  oraz 4U na 60 dysków. Oferuje wiele elastycznych opcji podłączenia do serwerów/stacji roboczych, ze stabilną, niezawodną modułową budową, pozwalającą na rozbudowę do dużych pojemności i zwiększenie ilości połączeń z serwerami.

Łatwe zarządzanie za pomocą specjalizowanych narzędzi

EonOne – EonOne jest opartym o WWW narzędziem zarządzania pamięcią masową opracowanym specjalnie dla serii Eonstor GS. Infortrend oferuje 2 rodzaje uprawnień użytkowników dla różnych opcji zarządzania. Pierwszy rodzaj uprawnień przeznaczony jest dla administratora odpowiedzialnego za przydziały pamięci dla użytkowników oraz ich konta. W celu pomocy administratorom w łatwej konfiguracji pamięci masowej i sieci dostępny jest kreator konfiguracji pozwalający użytkownikom na ukończenie konfiguracji systemu w 5 minut i rozpoczęcie w 30 minut pracy całego systemu. Administrator systemu ma także dostęp do zaawansowanej konfiguracji całego systemu pamięci masowej, usług dostępu do danych oraz jego okresowej konserwacji.

EonView – EonView jest narzędziem wykorzystującym klienta dla stacji roboczych Windows oraz macOS. Stacje z zainstalowanym klientem GS EonView są w stanie automatycznie wykryć systemy GS w sieci, a przypisane dla każdego edytora udziały sieciowe zostaną automatycznie podłączone. Zmniejsza to znacząco złożoność wdrożenia sytemu pamięci masowej i ustawień sieciowych, a przez to pozwala użytkownikom na skupienie się na tworzeniu i edycji materiału wideo. W przypadku wystąpienia krytycznego zdarzenia wszyscy klienci są o tym powiadamiani, dzięki czemu problem może być szybko rozwiązany, zapewniając pracę bez większych przestojów.

Integracja z DaVinci Resolve Project Server – Baza danych DaVinci Resolve jest wstępnie instalowana na systemie GS pozwalając na wspólną edycję wideo przez wielu klientów. Scentralizowane zarządzanie bazą danych w systemie EonStor GS umożliwia nie tylko backup, odtwarzanie i uaktualnianie bazy danych DaVinci Resolve ale pozwala także na ochronę RAID danych i redundancję kontrolerów tworząc rozwiązanie wysokiej dostępności.

 

Najważniejszej informacje

Wysoka wydajność skalowalność

  • Możliwość edycji i odtwarzania 26 strumieni wideo 4K. Obsługa do 896 dysków za pomocą obudów rozszerzających.

Kompletna linia produktów

  • Seria GS obejmuje macierze o różnej wielkości i poziomach wydajności, pozwalając na wybór w zależności od wymaganego obciążenia przetwarzania danych i posiadanego budżetu.

Zwiększenie produktywności

  • Obsługa oprogramowania do edycji wideo DaVinci Resolve, Adobe Premiere, oraz Final Cut Pro.

Wysoka dostępność

  • Innowacyjne technologie ochrony danych i redundantna budowa bez zbędnego okablowania.

Elastyczne możliwości połączeń

  • Wsparcie dla różnorodnych protokołów sieciowych i systemów operacyjnych pozwalające na pracę w dowolnym środowisku IT.

Łatwość użytkowania

  • Łatwa konfiguracja i zarządzanie pamięcią masowa i mediami poprzez oparte o WWW oprogramowanie zarządzające. Integracja z bazą danych DaVinci Resolve pozwala na wspólną post produkcję materiałów w czasie rzeczywistym.

Chcesz wiedzieć więcej?