Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Zarządzanie mobilnością przedsiębiorstwa (EMM)

Systemy EMM czyli Zarządzanie mobilnością przedsiębiorstwa (ang. Enterprise Mobility Management) dostarczają pakiet narzędzi do zarządzania polityką konfiguracji aplikacji i treści, w oparciu o systemy operacyjne smartfonów. Administratorzy bezpieczeństwa systemów mobilnych nie chcąc ograniczać użytkownikom korporacyjnym korzystania z urządzeń mobilnych w miejscu pracy, najczęściej wdrażają rozwiązania EMM. Tym samym ułatwiają pracę na różnych urządzeniach, przy jednoczesnym zachowaniu kontroli nad infrastrukturą IT.  

Rynek EMM ewoluował od produktów służących zarządzaniu urządzeniami mobilnymi poprzedniej generacji (czyli MDM), w których brakowało systemów zarządzania aplikacjami i treścią, do systemów z bardzo rozbudowanymi możliwościami ustawień, konteneryzacją i personalizacją. Liderzy tej branży widząc potencjał, jaki jest w tych systemach, postanowili jeszcze bardziej rozbudować funkcjonalność zarządzania. Istotnymi cechami tego typu oprogramowania jest możliwość integrowania urządzeń mobilnych z infrastrukturą sieciową przedsiębiorstwa oraz zdalna konfiguracja przez administratorów.

W portfolio Stovaris dostępne jest rozwiązanie EMM marki Proget, którego podstawowym zadaniem jest zarządzanie flotą urządzeń, w bezpieczny i przyjazny sposób. Rozwiązanie tej marki zostało stworzone przez polskich programistów, w oparciu o autorskie pomysły oraz najlepsze funkcje bezpieczeństwa. System Proget nie jest zamkniętą platformą. Rozwiązania producenta, cały czas są rozwijane, a programiści i inżynierowie Proget wprowadzili ostatnio wiele nowych funkcji do systemu, na prośbę jego użytkowników. Rozwiązania Proget należy traktować jako solidną podstawę służącą poprawie bezpieczeństwa IT, którą da się kształtować i dostosowywać do indywidualnych potrzeb klientów.

Ta grupa produktów opiera się na rozwiązaniach firmy:

Proget

Osoby kontaktowe:

Daniel Murawski

Product Manager
tel. +48 691 701 175
d.murawski@stovaris.pl

Marcin Cichecki

Business Unit Director
tel. +48 (22) 24 84 000
m.cichecki@stovaris.pl