Zaznacz stronę
Vertiv STRONA promocja 1st buyer

Chcesz rozpocząć przygodę z produktami Vertiv™? To idealny moment na nawiązanie współpracy!

Vertiv to światowy lider w dziedzinie kluczowej infrastruktury IT, oferujący kompleksową gamę produktów i usług, spełniających najwyższe standardy. Niezależnie od potrzeb Twoich klientów, producent posiada rozwiązania, które sprostają ich oczekiwaniom, zapewniając im stabilność oraz efektywność działania ich Data Center.

Dla zainteresowanych resellerów przygotowaliśmy wyjątkową ofertę – aż do 50% rabatu na pierwsze zamówienie. Jest to doskonała okazja, aby Twoi klienci mieli możliwość zapoznania się z szerokim asortymentem produktów Vertiv. Wszelkie szczegóły odnośnie tej promocji znajdziesz w regulaminie.

Nie zwlekaj – dołącz już dziś do grona partnerów Vertiv i rozpocznij budowanie korzystnych relacji biznesowych, czerpiąc zyski ze współpracy z liderem produktów dla krytycznej infrastruktury IT!

Promocja ważna jest do 31 grudnia 2024 r.

Akcja promocyjna uzależniona jest od dostępności produktów i dostępna do wyczerpania zapasów. Sprawdź już teraz, które produkty objęte są promocją. Zapoznaj się również z regulaminem akcji. Dodatkowych informacji udzielają opiekunowie handlowi Stovaris – LINK.

Dla kogo?

Promocja przeznaczona jest dla nowych resellerów Vertiv, którzy nie nabywali wcześniej lub w ciągu ostatnich 24 miesięcy żadnych produktów Vertiv od autoryzowanych dystrybutorów.

Dodatkowo reseller chcący skorzystać z promocji musi być zarejestrowany w Programie Partnerskim Vertiv (VPP) w chwili składania zamówienia.

Jak kupować?

Skontaktuj się ze swoim opiekunem handlowym – Stovaris. Twoi opiekunowie handlowi udzielą Ci szczegółowych informacji i przygotują wycenę. Pamiętaj o podaniu kodu promocji: „Perfectpartner50”.

Zapytaj naszego eksperta o rozwiązania
i promocję na produkty marki Vertiv:

Przemysław Prochera

Business Development Manager
p.prochera@stovaris.pl
tel.: +48 668 157 173

FOOTER Vertiv promocja 1st buyer1