Mark the page
Contact form
If you are interested in our offer, use the form and ask a question to our specialist.

CD/DVD/Blu-ray/USB/SSD/HDD Duplicators

Od wielu lat w naszym portfolio produktowym dostępne są duplikatory marki Rimage, czyli automatyczne systemy duplikacji. Rozwiązania te przeznaczone są do publikacji nośników optycznych i pamięci USB z nadrukiem, nawet o tak małym wolumenie jak jedna płyta czy pamięć. Nośniki cyfrowe skutecznie konkurują z drukowanymi materiałami informacyjnymi takimi jak broszury, foldery czy ulotki. Dzieje się tak z kilku przyczyn, z których kluczową jest malejący koszt przygotowania płyt CD/DVD/BD i USB. Ponadto nośniki cyfrowe odznaczają się łatwością archiwizowania informacji, brakiem możliwości ingerencji w zapisane dane oraz niezmiennością danych. Taki rodzaj nośników wygrywa wszędzie tam, gdzie liczy się również estetyka prezentowanych informacji – najwyższej jakości wydruk termiczny na płycie i pamięci USB sprawia, że wygląda ona atrakcyjnie.

W ofercie Stovaris dostępne są również ręczne wolnostojące duplikatory płyt CD/DVD/BD, pamięci flash, kart SD i mikro SD, a także dysków twardych. Wszystkie urządzenia są autonomiczne i nie wymagają wykorzystywania komputera podczas pracy. Ich obsługa jest równie prosta jak korzystanie z biurowej kserokopiarki.

Duplikatory pamięci flash, kart SD i mikro SD oraz dysków twardych posiadają dwie ciekawe funkcje: trzy poziomy kasowania danych (włączając w to kasowanie zgodne z normą DoD EraseComp) oraz testowanie nośnika przeznaczonego do duplikacji.

Zapraszamy do zapoznania się z oferta duplikatorów na naszej stronie duplikacja.pl

This group of products is based on the company's solutions:

Rimage

Contact persons:

Sylwester Giermaz

Product Manager
tel. +48 501 361 013
s.giermaz@stovaris.pl

Lukasz Slupski

Pre-Sales Engineer
tel. +48 723 941 484
l.slupski@stovaris.pl