Zaznacz stronę
Podcasty Stovaris
Jeśli interesuje Cię konkretny temat podcastu, którego jeszcze nie nagraliśmy, to poinformuj nas o tym. Wówczas zaprosimy do naszego studia nagraniowego ekspertów z danej dziedziny i przeprowadzimy z nimi rozmowę.

Podcasty

Posłuchaj podcastów publikowanych przez Stovaris

Podcasty tworzone przez Stovaris prowadzone są wspólnie z ekspertami i inżynierami IT. Dedykujemy nagrania dla adminów, specjalistów IT i wszystkich zainteresowanych informatyką. Skupiam się głównie na zagadnieniach, które na co dzień spotykają pracownicy działów IT. Poruszamy tematykę związaną m.in. z: nośnikami danych, urządzeniami do przetwarzania dokumentów (skanerami), obrazowaniem medycznym i monitorami ergonomicznymi, systemami IT, zarządzaniem infrastrukturą, rozwiązaniami do centrów danych – serwery, KVMy, listwy zasilające PDU, zasilanie awaryjne (UPS).

Odtwarzając nasze podcasty dowiesz się o najnowszych trendach i technologiach związanych z branżą IT. Wraz z zaproszonymi ekspertami rozmawiamy również o zjawiskach i metodykach, które są obecnie stosowane w IT.

Poprzez podcasty Stovaris „Pogadajmy o IT” staramy się docierać do osób z branży, o różnym stopniu zaawansowania. Naszymi słuchaczami są również osoby spoza rynku informatycznego, którzy chcą lepiej poznać jego specyfikę. Większość odcinków to wywiady z ekspertami w swoich dziedzinach. Pełną listę odcinków znajdziesz zarówno na niniejszej stronie, jak również na najpopularniejszych platformach i serwisach (np. Spotify, YouTube).

Jeśli chcesz byśmy poruszyli jakiś konkretny temat, to prześlij nam wiadomość za pośrednictwem formularza po lewej stronie.

Lista podcastów Stovaris:

Pogadajmy o IT #12 – Obrazowanie medyczne

Pogadajmy o IT #12 – Obrazowanie medyczne

W naszym studio znów gości Paweł Waszniewski - specjalista Stovaris m.in. w dziedzinie systemów obrazowania - który opowie o wymaganiach dotyczących obrazu w medycynie, obecnej sytuacji na rynku monitorów medycznych oraz dostępnych dla klienta opcjach.Nagranie...

czytaj dalej
Pogadajmy o IT #10 Fujitsu: digitalizacja w medycynie

Pogadajmy o IT #10 Fujitsu: digitalizacja w medycynie

Czy medycyna potrzebuje digitalizacji? W jaki sposób taka transformacja pomoże placówkom medycznym i jakie rozwiązania potrzebne są aby zmienić papierowe dokumenty w cyfrowe pliki? Na te pytania odpowiada Daniel Murawski – specjalista Stovaris.Nagranie dostępne jest...

czytaj dalej
Pogadajmy o IT #08 Eaton: Systemy zasilania DC

Pogadajmy o IT #08 Eaton: Systemy zasilania DC

Czym są systemy zasilania DC? Jakie możliwości daje ta - nowa na polskim rynku – grupa rozwiązań Eaton? Jak z dostępnością? W ósmym odcinku „Pogadajmy o IT” opowie nam o tym Władysław Szewczuk, który z dostawcą związany jest już wiele lat i specjalizuje się właśnie w...

czytaj dalej