Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Biuro i Marketing

Jeśli masz pytania dotyczące prowadzonej działalności, rozliczeń, zamówień oraz prowadzonych działań promocyjnych i marketingowych, związanych z produktami oraz usługami stanowiącymi ofertę Stovaris zapraszamy do kontaktu. Niżej wymienione osoby udzielą wyczerpujących informacji dotyczących publikowanych treści na niniejszej stronie web (włączając w to strony powiązane oraz kanały i konta należące do Stovaris na portalach społecznościowych: LinkedIn, Facebook, YouTube itp.), a także w materiałach promocyjnych i reklamowych.

Katarzyna Kamień STOVARIS

Katarzyna Kamień

Office Manager

k.kamien@stovaris.pl
tel.: +48 609 509 833

Wraz ze zmianami organizacyjnymi w naszej firmie, powstała potrzeba nawiązania współpracy z osobą, która będzie odpowiedzialna za pierwszy kontakt z Partnerami, koordynacją współpracy z biurem rachunkowym oraz wsparciem wszystkich pracowników w kwestiach związanych m.in. z rozliczeniami transakcji. Katarzyna dzięki wieloletniemu doświadcze-niu związanemu z obsługą biura, doskonale spełnia się jako Office manager Stovaris.

Klaudia Strzeszewska Stovaris

Klaudia Strzeszewska

Marketing Manager

k.strzeszewska@stovaris.pl
tel.: +48 885 802 866

Klaudia zaczęła współpracę z naszą firmą w 2022 roku. Jest absolwentką Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na UKSW w Warszawie. Swoje zainteresowania skupia w obszarze tradycyjnych i nowoczesnych narzędzi reklamy, m.in. z wykorzystaniem social mediów i innych narzędzi komunikacji. W Stovaris odpowiedzialna jest za dział marketingu.