Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Partnerzy

Stovaris należy do czołówki najlepszych specjalizowanych dystrybutorów IT w Polsce, współpracuje z przedsiębiorstwami z branży IT. Nasza firma od początku swojej działalności realizuje model pełnej dystrybucji tzn. produkty i usługi oferuje wyłącznie do dalszej odsprzedaży dla klientów końcowych. Naszym partnerom oferujemy usługi logistyki, finansowania, wsparcie marketingowe oraz doradztwo techniczne i biznesowe.

Do dyspozycji naszych Partnerów oddany jest system sprzedaży internetowej B2B (eSklep-Katalog produktów), który poza składaniem zamówień na produkty z oferty Stovaris, umożliwia także skorzystanie z zakładki dedykowanej dla naszego parnera – gdzie przejżeć może swoje zapytanie ofertowe, zamówienia oraz faktury VAT. Staramy się aby każdy produkt z naszej oferty był dobrze opisany i posiadał ważne dla naszych Partnerów informacje.

Nasza firma działa w systemie projektowym, każdy z naszych Partnerów posiada dedykowanego opiekuna handlowego, który wesprze na każdym etapie projektu – od doboru najlepszego sprzętu/rozwiązania, po ewentualne wsparcie techniczne i wdrożeniowe. Państwa opiekun handlowy dopilnuje, żeby wszystkie etapy projektu odbywały się sprawnie i bez problemów.

W przypadku zapotrzebowania na dodatkowe materiały prosimy o kontakt z działem handlowym.