Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Skanery dokumentowe Canon

Firma Canon jest bezsprzecznie światowym liderem w dziedzinie rozwiązań obrazowania, profesjonalnego druku i systemów zarządzania obiegiem dokumentów dla przedsiębiorców, niezależnie od wielkości i prowadzonej przez nich działalności. Oferta Canon dla klientów biznesowych łączy rozwiązania do obsługi elektronicznych oraz papierowych dokumentów korporacyjnych.

Rozwiązania służące digitalizacji dokumentów oferowane przez firmę Canon doceniane są przez ich użytkowników za prędkość działania, bezkompromisową niezawodność oraz niezwykle łatwą obsługę. Skanery dokumentowe Canon umożliwiają niezwykle szybkie i wydajne archiwizowanie oraz skanowanie dokumentów. Skanery od Canon’a to moc, precyzja i produktywność w jednym rozwiązaniu.

Podział skanerów dokumentowych Canon

Portfolio skanerów dokumentowych marki Canon dzieli się na 3 podstawowe grupy:

  • Skanery przenośne Canon – to uniwersalne i kompaktowe skanery mobilne Canon, które sprawdzą się w podróży, a także w niewielkim biurze. Ta linia produktów Canona została objęta nazwą imageFORMULA. Przykładowym modelem skanera przenośnego jest Canon imageFORMULA R10. Skaner R10 został stworzony do digitalizacji dokumentów w dowolnym miejscu i czasie. Wszystkie modele skanerów przenośnych Canon serii imageFORMULA cechują się niewielkimi rozmiarami i wagą. Dzięki swojej mobilności idealnie nadają się również do pracy poza biurem czy domem. Ponadto skanery Canona umożliwiają niezwykle szybkie i proste skanowanie dwustronne, bez konieczności pobierania dodatkowego oprogramowania lub sterowników. Wystarczy podłączyć skner imageFORMULA np. do laptopa, by rozpocząć pracę związaną z cyfrowym przetwarzaniem dokumentów.

  • Skanery Canon dla małych grup roboczych – sprawiają, że skanowanie dokumentów z zachowaniem wysokiej jakości dokumentów staje się zadaniem niezwykle prostym. Te niezawodne, łatwe w obsłudze skanery dokumentowe Canon zostały stworzone z myślą o pracy w różnych środowiskach biurowych. Flagowym rozwiązaniem jest zaawansowany skaner sieciowy Canon ScanFront 400, który jest łatwy w użytkowaniu i idealnie sprawdzi się do współdzielenia lub zdecentralizowanego skanowania w firmie. ScanFront 400 to autonomiczny biurkowy skaner sieciowy, który umożliwia łatwe, szybkie (45 stron na minutę) oraz niezawodne skanowanie dokumentów o różnych rozmiarach i typach bezpośrednio do dowolnego systemu obiegów dokumentów stosowanego w przedsiębiorstwie. Dzięki zastosowaniu kolorowego ekranu dotykowego TFT o przekątnej 10,1 cala (25,7 cm) praca z tym urządzeniem nie wymaga komputera. Jasny, szybko reagujący ekran dotykowy wyświetla prosty interfejs do obsługi skanera z przyciskami zadań, do których można przypisać najczęściej wykorzystywane ustawienia, a także wskazać docelowe miejsce zapisu zeskanowanego dokumentu.

  • Skanery produkcyjne Canon to inteligentne oraz niezwykle wydajne rozwiązania do wymagających zadań wysokonakładowych. Skanery produkcyjne marki Canon umożliwiają digitalizację dokumentów do rozmiaru A3. Prędkość tych urządzeń, w zależności od modelu skanera produkcyjnego, mieści się w przedziale od 200 do nawet 290 obrazów na minutę. Skanery wyposażono w automatyczne podajniki skanowanych dokumentów (ADF).

Ten typ skanerów Canon’a zoptymalizowano pod kątem klientów, którym zależy na wyjątkowo szybkiej i wydajnej pracy, doskonałej jakości obrazu, a także niezawodnym podawaniu dokumentów – znakomicie sprawdza się w wymagających środowiskach korporacyjnych.

Ta grupa produktów opiera się na rozwiązaniach firmy:

Canon

Osoby kontaktowe:

Daniel Murawski

Product Manager
tel.: +48 691 701 175
d.murawski@stovaris.pl

Michał Gardocki

Pre-Sales Engineer
tel. +48 502 447 112
m.gardocki@stovaris.pl