Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Usługi dodatkowe

Instalacje

Od początku swojej działalności dbamy o to, by każdy Klient poza produktem, otrzymywał fachową pomoc techniczną. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia pomożemy Państwu profesjonalnie zainstalować, poinstruujemy w jaki sposób optymalnie i ekonomicznie je eksploatować oraz zapewnić ich bezawaryjne użytkowanie.

Szkolenia

Organizujemy również szkolenia w celu zapoznania Klientów z oferowanymi przez nas najnowszymi technologiami. Prowadzone przez nas treningi pomagają naszym Partnerom w sprawdzeniu w jaki sposób oferowane przez Stovaris (dawniej Alstor SDS) rozwiązania mogą usprawnić posiadane przez nich systemy informatyczne. Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowany personel, posiadający wieloletnie praktyczne doświadczenie. Tematykę szkoleń dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych Klientów i Partnerów handlowych.

Usługa najmu macierzy

Stovaris w swojej ofercie posiada również usługę najmu macierzy dyskowych, proponujemy urządzenia takich firm ja Infortrend, Promise, Nexsan. Oferowane urządzenie i czas najmu ustalamy indywidualnie z klientem. Wraz ze sprzętem oferujemy Państwu wsparcie wyspecjalizowanego inżyniera, które pozwoli na szybkie i bezproblemowe uruchomienie naszego urządzenia w Państwa środowisku. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących oferty prosimy o kontakt z działem handlowym Stovaris.

Usługa najmu skanerów

Stovaris w swojej ofercie posiada usługę najmu skanerów dokumentowych, takich firm jak Panasonic i Fujitsu. Usługa ta obejmuje dostarczenie skanera do klienta na czas od 1 do 6 miesięcy (w przypadku dłuższych najmów warunki są negocjowane indywidualnie). Wynajmowane urządzenia są sprawne technicznie i wyposażone w niezbędne oprogramowanie do skanowania, dostarczone przez producenta. Materiały eksploatacyjne są wliczone w koszt najmu i dostarczane na koszt usługodawcy (Stovaris – dawniej Alstor SDS). Ich wymiany dokonuje najmujący, we własnym zakresie. Na specjalne życzenie klienta istnieje możliwość pełnej obsługi skanera przez usługodawcę (włączając w to wymianę materiałów i części eksploatacyjnych). W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących oferty prosimy o kontakt z działem handlowym Stovaris.

Usługa wypożyczenia macierzy

Proponujemy Państwu usługę wypożyczenia macierzy dyskowych takich firm jak Infortrend czy Promise. Urządzenia wypożyczamy na okres do 2 tygodni, inne terminy ustalamy indywidualnie. Usługa ta ma na celu umożliwienie Państwu zapoznana się z naszymi urządzeniami w Państwa środowiskach pracy. W zakresie usługi wypożyczenia sprzętu znajduje się opieka certyfikowanych inżynierów, którzy posiadają pełne kwalifikacje w zakresie wypożyczanych przez nas urządzeń. Każdy z nich dysponuje wieloletnim doświadczeniem, a co za tym idzie wiedzą nabytą nie tylko podczas szkoleń, ale również pogłębioną podczas wdrożeń w różnych środowiskach klienckich. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących oferty prosimy o kontakt z działem handlowym Stovaris.

Usługa wypożyczenia skanerów

Firma Stovaris daje możliwość kilkudniowego wypożyczenia skanerów marek: Fujitsu oraz Panasonic. Usługa wypożyczenia ma na celu przetestowanie funkcjonalności i kompatybilności urządzeń skanujących z systemami Klienta. Dzięki temu Klient ma możliwość potwierdzenia i upewnienia się, że sprzęt który zamierza nabyć w pełni spełnia jego oczekiwania.

Osoby kontaktowe:

Michał Gardocki

Pre-Sales Engineer
tel. +48 502 447 112
m.gardocki@stovaris.pl

Sylwester Pytkowski

Pre-Sales Engineer
tel. +48 507 015 459
s.pytkowski@stovaris.pl

Sylwester Giermaz

Pre-Sales Engineer
tel. +48 501 361 013
s.giermaz@stovaris.pl

Łukasz Słupski

Pre-Sales Engineer
tel. +48 723 941 484
l.slupski@stovaris.pl