Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Managerowie produktu (PM)

Podstawą działalności Stovaris (Alstor SDS) jest wiedza techniczna. Nasze umiejętności to ponad 30 lat praktycznego doświadczenia na rynku IT, liczne specjalistyczne szkolenia jak i informacje przekazane nam przez naszych partnerów (dostawców). Dzięki temu pomożemy Państwu dobrać najodpowiedniejsze rozwiązanie i zapewnić fachową opiekę, dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

Inżynierowie Stovaris posiadają dogłębną wiedzę na temat oferowanych produktów, aktywnie wspierają dział handlowy przy konstruowaniu najbardziej złożonych ofert, proponując rozwiązania „szyte na miarę” i odpowiadające rzeczywistym potrzebom klienta.

Przemysław Prochera STOVARIS

Przemysław Prochera

Business Development Manager

p.prochera@stovaris.pl
tel.: +48 668 157 173

Przemek posiada wieloletnie doświadczenie w branży IT, związane z zaawansowanymi technologiami.
W Stovaris doceniany jest za silne zaangażowanie w proces sprzedaży rozwiązań z wartością dodaną. Odpowiada za rozwiązania związane z infrastrukturą IT oraz Data Center, takich producentów jak: Vertiv (Avocent), Lantronix, Opengear, Eaton oraz Socomec.

Daniel Murawski - firma Stovaris

Daniel Murawski

Product Manager

d.murawski@stovaris.pl
tel.: +48 691 701 175

Daniel dołączył do Zespołu Stovaris w 2020 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie związane z koordynacją oraz prowadzeniem projektów sprzedażowych. Daniel wyróżnia się swoim bogatym doświadczeniem oraz pełnym zaangażowaniem w powierzone obowiązki. Swoje zdolności interpersonalne wykorzystuje w szybkim nawiązywaniu kontaktów jak i podczas prowadzonych negocjacji. W Stovaris odpowiedzialny jest za takie marki jak: Fujitsu, Panasonic, Kofax, Fujifilm, Proget i Silex.

Borys Bartoszuk STOVARIS

Borys Bartoszuk

Business Development Manager IoT & Industry 4.0 Solutions

b.bartoszuk@stovaris.pl
tel.: +48 506 049 334

Borys jest fascynatem sprzętu komputerowego. Swoje doświadczenia zawodowe w sprzedaży z innych branż umiejętnie przeniósł na pole IT. W Stovaris wchodzi w skład zespołu wsparcia klientów i chętnie przekazuje pełne informacje o najnowszych technologiach dostępnych w naszej ofercie. Odpowiedzialny jest za rozwiązania związane z Przemysłem 4.0, Smart City, IoT i technologią LoRaWAN, m.in. takich firm jak Tektelic, Milesight, Actility oraz Inhand.

Paweł Waszniwski - Alstor SDS

Paweł Waszniewski

Product Manager

p.waszniewski@stovaris.pl
tel.: +48 885 805 609

Paweł jest absolwentem Politechniki Warszawskiej. Posiada wieloletnie doświadczenie związane z systemami wizualizacji obrazu (systemy: medyczne, graficzne, przemysłowe oraz zaawansowane systemy biurowe). W Stovaris (dawniej Alstor SDS) odpowiedzialny jest za linię produktów maki LG Business Solutions.

Sylwester Giermaz

Product Manager

s.giermaz@stovaris.pl
tel.: +48 501 361 013

Sylwester rozpoczął współpracę z naszą firmą w 2004 roku. Początkowo zajmował się głównie duplikatorami Rimage. Wraz z rozwojem Stovaris (wcześniej Alstor SDS), powierzaliśmy Sylwestrowi opiekę nad kolejnymi partnerami. Obecnie obsługuje znane i cenione marki, takie jak Riamge, ADR, Mustek oraz Graphtec.

Jakub Bala Stovaris

Jakub Bala

Product Manager

j.bala@stovaris.pl
tel.: +48 609 807 177

Jakub jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Jego wcześniejsze doświadczenie zawodowe związane jest z handlem zagranicznym oraz procesem eksportu. Kuba rozpoczynając współpracę z Stovaris powiększył nasz zespół handlowy, a obecnie pełni funkcję menadżera produktu.

Szymon Domański STOVARIS

Szymon Domański

Product & Marketing Manager

s.domanski@stovaris.pl
tel.: +48 885 804 064

Szymon rozpoczął pracę w Stovaris w pierwszej połowie 2021 r. Z początku związany był z marketingiem, lecz wraz z rosnącym stażem zdobył wiedzę na temat naszego portfolio. Obecnie odpowiedzialny jest za rozwiązania sieci i bezpieczeństwa oraz wsparcie w realizowaniu działań promocyjnych firmy.