Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Managerowie produktu (PM)

Podstawą działalności Stovaris (Alstor SDS) jest wiedza techniczna. Nasze umiejętności to ponad 30 lat praktycznego doświadczenia na rynku IT, liczne specjalistyczne szkolenia jak i informacje przekazane nam przez naszych partnerów (dostawców). Dzięki temu pomożemy Państwu dobrać najodpowiedniejsze rozwiązanie i zapewnić fachową opiekę, dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

Inżynierowie Stovaris posiadają dogłębną wiedzę na temat oferowanych produktów, aktywnie wspierają dział handlowy przy konstruowaniu najbardziej złożonych ofert, proponując rozwiązania „szyte na miarę” i odpowiadające rzeczywistym potrzebom klienta.

Przemysław Prochera STOVARIS

Przemysław Prochera

Business Development Manager

p.prochera@stovaris.pl
tel.: +48 668 157 173

Przemek posiada wieloletnie doświadczenie w branży IT, związane z zaawansowanymi technologiami.
W Stovaris doceniany jest za silne zaangażowanie w proces sprzedaży rozwiązań z wartością dodaną. Odpowiada za rozwiązania związane z infrastrukturą IT oraz Data Center, takich producentów jak: Vertiv (Avocent), Lantronix, Opengear, Eaton oraz Socomec.

Daniel Murawski STOVARIS

Daniel Murawski

Product Manager

d.murawski@stovaris.pl
tel.: +48 691 701 175

Daniel dołączył do Zespołu Stovaris w 2020 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie związane z koordynacją oraz prowadzeniem projektów sprzedażowych. Daniel wyróżnia się swoim bogatym doświadczeniem oraz pełnym zaangażowaniem w powierzone obowiązki. Swoje zdolności interpersonalne wykorzystuje w szybkim nawiązywaniu kontaktów jak i podczas prowadzonych negocjacji. W Stovaris odpowiedzialny jest za takie marki jak: Fujitsu, Panasonic, Kofax, Fujifilm, Proget i Silex.

Piotr Król

Product Manager

p.krol@stovaris.pl
tel.: +48 509 049 109

Piotr pracuje w naszej firmie od ponad 5 lat. Od początku współpracy ze Stovaris (dawniej Alstor SDS) zajmuje się serwerami Supermicro i ASRock Rack. Jego specjalnością jest tematyka związana z szeroko pojętymi komponentami serwerowymi. Doceniamy go za inicjatywę we współpracy z Partnerami firmy Stovaris.

Michał Sobieski

Product Manager

m.sobieski@stovaris.pl
tel.: +48 609 603 188

Michał wprowadził do naszego zespołu trochę świeżej krwi jako najmłodszy z PM pracujących w Stovaris. Jest z nami od końca 2017 roku i swoją wiedzą wspiera starszych kolegów w działach związanych z sieciami informatycznymi i nie tylko. Odpowiada za rozwiązania związane z Sieciami informatycznymi oraz Zarządzaniem i Bezpieczeństwem IT, takich producentów jak: DataLocker (IronKey), iStorage, Teradici, Allegro Packets, Cubro, D-Link, Garland Technology, NetAlly (Fluke Networks), Netgear, Profitap, ProLabs oraz Xilinx (Solarflare).

Jerzy Adamiak - Stovaris

Jerzy Adamiak

Storage Systems Consultant

j.adamiak@stovaris.pl
tel.: +48 605 274 271

Główny obszar zainteresowań Jerzego to systemy pamięci masowej wykorzystujące macierze dyskowe i pamięci taśmowe. Jest specjalistą w dziedzinie backupu i archiwizacji danych. Jerzy posiada olbrzymie doświadczenie związane z wykorzystywa-niem rozwiązań software’owych firm Ivanti, Veritas, Veeam oraz wielu innych dostawców.

Paweł Waszniwski - Alstor SDS

Paweł Waszniewski

Product Manager

p.waszniewski@stovaris.pl
tel.: +48 885 805 609

Paweł jest absolwentem Politechniki Warszawskiej. Posiada wieloletnie doświadczenie związane z systemami wizualizacji obrazu (systemy: medyczne, graficzne, przemysłowe oraz zaawansowane systemy biurowe). W Stovaris (dawniej Alstor SDS) odpowiedzialny jest za linię produktów maki LG Business Solutions.

Sylwester Giermaz

Product Manager

s.giermaz@stovaris.pl
tel.: +48 501 361 013

Sylwester rozpoczął współpracę z naszą firmą w 2004 roku. Początkowo zajmował się głównie duplikatorami Rimage. Wraz z rozwojem Stovaris (wcześniej Alstor SDS), powierzaliśmy Sylwestrowi opiekę nad kolejnymi partnerami. Obecnie obsługuje znane i cenione marki, takie jak Riamge, ADR, Mustek oraz Graphtec.