Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Inteligentne kamery specjalistyczne (CCTV)

Kamery specjalne CCTV z połączeniem IP to bardzo szczególne modele kamer dedykowane do pracy w nietypowych warunkach. Tego typu urządzenia są produkowane, pod specjalistyczne zastosowania, dodatkowo mogą być modyfikowane zgodnie z założeniami użytkownika. Kamery specjalistyczne są wykonane według najwyższych standardów, co gwarantuje niezawodność i bezpieczeństwo przedsiębiorstwom przez cały okres użytkowania.

Inteligentne kamery specjalistyczne znajdują zastosowanie w sytuacjach, w których nie można zastosować tradycyjnych kamer do monitoringu CCTV. Pozwalają na możliwość rejestracji materiału w miejscach, gdzie nie można poprowadzić tradycyjnej instalacji monitoringu, np. przez brak zasilania sieciowego. Często są też wyposażone w nietypowe interfejsy sieciowe i komunikacyjne, wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi, a także podwyższoną trwałością, mają wbudowane dodatkowe funkcje które pozwalają je nazywać inteligentnymi.

Możliwości kamer specjalistycznych

Kamery specjalistyczne to urządzenia o sprecyzowanych zastosowaniach, można je wykorzystywać w wielu różnych branżach. Są przygotowane do działania całodobowego specjalistycznego monitoringu, gdzie wpływa to na poprawę bezpieczeństwa czy zwiększenie komfortu pracy.
Dostępne w naszej ofercie kamery specjalistyczne to najbardziej zaawansowane technologicznie produkty, które umożliwiają szczegółową rejestrację, a następnie odtworzenie zdarzeń, identyfikację osób, otoczenia, przedmiotów czy sterowanie systemem środowiskowym, monitorującym czy alarmowym. Identyfikacja może odbywać się na podstawie temperatury, tablicy rejestracyjnej pojazdów, czy wielu innych ważnych parametrów. To tylko niektóre z ogromnych możliwości stosowania specjalistycznych kamer. Wszystkie pomiary wykonywane przez kamery specjalistyczne są precyzyjne i szczegółowe.

Oprogramowanie do zarządzania systemem monitoringu wizyjnego VMS

Sercem każdego zaawansowanego monitoringu wizyjnego, systemu CCTV jest oprogramowanie do zarządzania systemem monitoringu wizyjnego VMS, służy ono do rejestracji i analizy obrazu.

Rozwiązania VMS Enterprise które oferuje Stovaris w swojej ofercie to profesjonalne i inteligentne oprogramowanie do zarządzania wideo dla wymagających firm, wraz z naszymi kamerami można zautomatyzować, uprościć i sprofesjonalizować nadzór wideo. Dzięki zaawansowanej architekturze możemy spełnić większość wymagań i oczekiwań klienta, oferując mnogość funkcji między innymi takie jak: podgląd na żywo, nagrywanie, e-mapa, alarm zdarzenia i inteligentna analiza z włączonymi funkcjami AI.

Nasze rozwiązania są wyposażone w analitykę AI opartą na VMS Server. Inteligentne atrybuty ludzi i pojazdów nadal mogą być rozpoznawane i alarmowane przez analizę wideo opartą na sztucznej inteligencji, niezależnie od tego, czy front-end IPC jest sztuczną inteligencją, czy nie.

Przechowywanie danych w monitoringu wideo

System nadzoru wideo (CCTV) o znaczeniu krytycznym wymaga wytrzymałego urządzenia pamięci masowej do obsługi i przechowywania ogromnych ilości plików wideo ze stałym wyjściem wideo. Nasi dostawcy oferują kompleksowe rozwiązania pamięci masowej na poziomie przedsiębiorstwa, w tym skalowalną w poziomie pamięć współdzieloną, pamięć masową SAN i ujednoliconą pamięć masową, aby spełnić najbardziej rygorystyczne wymagania środowiska pracy systemów monitoringu wizyjnego.
Oferujemy kompleksowe rozwiązania do nadzoru, w tym samodzielne systemy pamięci masowej urządzenia NAS i systemy dyskowe RAID do monitoringu wideo i zintegrowane serwery pamięci masowej, aby sprostać różnym scenariuszom wdrożeń i zaspokoić główne obawy branży, takie jak niska pojemność, skalowalność i wydajność systemu, ochrona danych, możliwość rozbudowy do chmury.
Nasze systemy są zaprojektowane z wielowarstwową ochroną danych na poziomach dysków twardych, węzłów i klastrów. Jeśli którykolwiek element ulegnie awarii, dane nie zostaną utracone ani nie będzie to miało wpływu na wydajność systemu. W przypadku wielkoskalowych projektów monitoringu wideo lub zastosowań o znaczeniu krytycznym są one jest idealnym rozwiązaniem.

Ta grupa produktów opiera się na rozwiązaniach firm:

Infortrend | Milesight 

Osoba kontaktowa:

Jakub Bala

Product Manager
tel. +48 609 807 177
j.bala@stovaris.pl

Hubert Jaworski

Product Manager
IoT & Industry 4.0 Solutions
tel. +48 609 104 305
h.jaworski@stovaris.pl