Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Zaawansowane stacje robocze

Firma Stovaris jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań do przechowywania danych posiada w swoim portfolio produktowym profesjonalne stacje robocze marki Supermicro. Producent znany jest głównie z rozwiązań serwerowych i pamięci masowych, jednakże w jego bogatym katalogu produktów znajdują się również wysokiej klasy stacje robocze, do zastosowań profesjonalnych oraz dla graczy. Wspólnie z Supermicro wdrożyliśmy do naszej oferty specjalnie przygotowane, gotowe konfiguracje, stworzone w oparciu o dane przekazane przez partnerów producenta. W naszej ofercie znajdują się również wszelkie niezbędne komponenty, przeznaczone do budowy własnych stacji roboczych. Proponowane przez nas gotowe zestawy posiadają odpowiednie certyfikacje oraz profesjonalne wsparcie techniczne.

Dwa modele to jednoprocesorowe rozwiązania. Pierwszy z nich jest klasy popularnej SYS-5039A-I (Intel® Xeon® W-2200/ W-2100, do 256GB RAM), drugi natomiast klasy ekspert SYS-5049A-T (Intel® Xeon® Scalable 2Gen, do 3TB RAM). Trzeci model to dwuprocesorowa stacja robocza SYS-7039A-I z takimi komponentami na pokładzie jak: Intel® Xeon® Scalable 2Gen, do 4TB RAM.

Wszędzie tam, gdzie liczy się mobilność pracy proponujemy lekkie, wydajne i przenośne stacje robocze, czyli ultrabooki. Rozwiązania te, to znacząco „odchudzona” wersja klasycznego laptopa. Najlepszy ultrabook to taki, którego obudowa jest lekka i trwała, a podzespoły gwarantują bezproblemową pracę i rozrywkę w każdej sytuacji. Dla tych użytkowników, dla których podróże są codziennością (nie tylko pomiędzy biurem a domem), kompaktowy sprzęt od LG będzie idealnym rozwiązaniem. Laptopy LG gram są niezwykle lekkie – ich waga oscyluje w granicach kilograma. Sprzęt otrzymał certyfikat militarny MIL-STD-810G w 7 kategoriach, co świadczy o jego wytrzymałości. Ultrabooki LG wyposażone są w procesory Intel® Core™ i3, i5 i i7, a także pojemne baterie umożliwiające nawet 23,5 godziny nieprzerwanej pracy, bez konieczności stosowania zasilania sieciowego.

W ofercie Stovaris odnaleźć można lekkie i smukłe ultrabooki LG gram do zadań specjalnych. Są one idealnym połączeniem wysokiej klasy podzespołów, optymalnej wydajności i nowoczesnego designu.

Portfolio produktowe Stovaris obejmuje również w pełni wzmocnione notebooki marki Durabook – „fully rugged”. Modele Z14 i Z14I mogą pełnić funkcję mobilnej stacji roboczej. Posiadają możliwość rozbudowy o dodatkowe dyski skonfigurowane w macierz RAID 5 i zewnętrzną kartę graficzną. Niezwykle wytrzymałe laptopy Durabook są gotowe do pracy w najtrudniejszych warunkach, nawet na obszarach, na których prowadzone są aktywności militarne. Rozwiązania Durabook są zgodne ze standardami MIL-STD-810G oraz IP65.

Ta grupa produktów opiera się na rozwiązaniach firm:

LG Business Solutions | Supermicro | PNY |

Osoby kontaktowe:

Paweł Waszniewski

Product Manager
tel. +48 885 805 609
p.waszniewski@stovaris.pl