Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Profesjonalne monitory

Z myślą o profesjonalistach wprowadziliśmy do naszego portfolio produktowego monitory dla wymagających – marki LG. Jeśli chcesz zmaksymalizować wydajność i wnieść inne praktyczne korzyści do swojego miejsca pracy wykorzystaj do tego celu monitory z profesjonalnymi matrycami. Ta grupa rozwiązań oparta jest na trzech liniach produktowych:

Monitory LG UltraWide™

Szerokie Monitory Ultrapanoramiczne (21:9) UltraWide marki LG zapewniają niesamowite wrażenia, zarówno podczas gier, oglądania filmów, jak i serfowania po internecie. Monitory LG UltraWide pozwalają na wygodną pracę na kilku oknach jednocześnie, bez konieczności stosowania skrótu klawiaturowego ALT+TAB czy stosowania dwóch mniejszych monitorów. Dzięki takiemu rozwiązaniu przyspieszasz swoja pracę, a twoje oczy mniej się męczą (nie muszą się dostosowywać do różnych jasności oddzielnych monitorów).

UHD 4K

Ta linia monitorów dedykowana jest dla profesjonalnych grafików i graczy. Dzięki rozdzielczości 4K Ultra HD (UHD) każdy użytkownik doceni jego walory, podczas pracy i rozrywki na swoim komputerze. Monitory te oferują 8.3 miliona pikseli po to, by móc cieszyć się bardziej wyraźnymi, ostrymi i szczegółowymi obrazami.

IPS klasy biznes

Monitory LG IPS umożliwiają wygodną pracę ze współpracownikami dla lepszej wydajności. Dzięki matrycy IPS, monitor zapewni doskonałą jakość obrazu, przy dobrych parametrach dla graczy. Monitory te oznaczają optymalne i komfortowe warunki do pracy i rozrywki. IPS to niemal uniwersalne rozwiązanie, które umożliwia wygodną pracę biurową, ale również graficzną czy projektową.

Ta grupa produktów opiera się na rozwiązaniach firm:

AcerASUSCalibrite | LG Business Solutions

Osoby kontaktowe:

Paweł Waszniewski

Product Manager
tel. +48 885 805 609
p.waszniewski@stovaris.pl

Marcin Cichecki

Sales Director
tel. +48 222 484 000
m.cichecki@stovaris.pl