Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Profesjonalne monitory

Z myślą o kluczowych zadaniach wprowadziliśmy do naszego portfolio produktowego monitory komputerowe dla wymagających profesjonalistów. Jeśli chcesz zmaksymalizować wydajność i wnieść inne praktyczne korzyści do swojego miejsca pracy wykorzystaj do tego celu monitory z profesjonalnymi matrycami. Ze względu na rodzaj profesjonalne monitory dzielimy na te z matrycą LCD/LED oraz OLED. Nadal najpopularniejsze są modele z matrycami LCD gdzie molekuły ciekłego kryształu mają bardzo różne ułożenie. Z tego względu wyróżnia się trzy główne rodzaje matryc stosowanych w monitorach komputerowych LCD, są to: TN, VA oraz IPS.

To, na jaki model profesjonalnego monitora powinniśmy się zdecydować, jest uzależnione także od rodzaju wykonywanej przez nas pracy. Inne wymagania będzie miała osoba pracująca w branży kreatywnej, a inne analityk, który potrzebuje dużej przestrzeni na monitorze, a jeszcze inny inżynier pracujący w zakładzie produkcyjnym. W przypadku profesjonalnych grafików, projektantów czy montażystów idealne będą monitory, z realnym odwzorowaniem barw. Z kolei dla osób pracujących z dużą ilością danych i dokumentów idealnie będzie nadawał się monitor panoramiczny z możliwością wyboru odpowiedniego dla zadań trybu pracy.

Profesjonalne monitory w ofercie Stovaris 

  • Monitory graficzne – Dla specjalistów, którzy zawodowo zajmują się projektowaniem grafiki, oferujemy ekrany z dużą wydajnością i wysoką rozdzielczością, monitory takie doskonale odwzorowują kolory i są wyposażone w najnowsze funkcje wyświetlania obrazu.
  • Monitory medyczneDla profesjonalnych zastosowań medycznych dostarczamy monitory przeznaczone do obrazowania medycznego m.in. w badaniach mammografii [ MMG ], radiologii [ RTG ], tomografii [ TK / CT ], rezonansu magnetycznego [ MRI / MR ], ultrasonografii [ USG / US ], stomatologii (do  pantomografii i tomografii, jak i do zdjęć wewnątrz-ustnych) oraz monitory medyczne do endoskopii i chirurgii, które są dedykowane na sale operacyjną.
  • Monitory przemysłowe – To przystosowane do trudnych warunków w krytycznych zastosowaniach produkcyjnych. Zaprojekowane z myślą o najwyższej niezawodności w branży, monitory te posiadają możliwość pracy w szerokim zakresie temperatury, wysokiej wilgotności roboczej oraz w trybie pracy 24/7.

W naszej ofercie dostępne są również kalibratory graficzne dla monitorów, spełniające wszystkie wymagania klienta. Nasz system zarządzania barwą to zestawy (Profesjonalne monitory z kalibratorem graficznym) które nadają się do pracy z nowoczesnym oprogramowaniem, takim jak Photoshop, Illustrator czy AutoCAD. Zestawy sprawdzą się w wielu branżach, na przykład – pre-kalibrowane monitory z powodzeniem można wykorzystywać w inżynierii precyzyjnej czy w pracy z  badaniami medycznymi gdzie obraz musi być dostosowany do standardu DICOM. Wszystkie dostępne modele są wyposażone w doskonałe matryce, zapewniające niezawodną reprodukcję barw i odpowiedni poziom jasności.  

Produkty LG w ofercie Stovaris

Profesjonalne monitory LG to rozwiązania w trzech liniach produktowych:

  • Monitory LG UltraWide™ – Szerokie Monitory Ultrapanoramiczne (21:9) UltraWide marki LG zapewniają niesamowite wrażenia, zarówno podczas gier, oglądania filmów, jak i serfowania po internecie. Monitory LG UltraWide pozwalają na wygodną pracę na kilku oknach jednocześnie, bez konieczności stosowania skrótu klawiaturowego ALT+TAB czy stosowania dwóch mniejszych monitorów. Dzięki takiemu rozwiązaniu przyspieszasz swoja pracę, a twoje oczy mniej się męczą (nie muszą się dostosowywać do różnych jasności oddzielnych monitorów).
  • UHD 4K – Ta linia monitorów dedykowana jest dla profesjonalnych grafików i graczy. Dzięki rozdzielczości 4K Ultra HD (UHD) każdy użytkownik doceni jego walory, podczas pracy i rozrywki na swoim komputerze. Monitory te oferują 8.3 miliona pikseli po to, by móc cieszyć się bardziej wyraźnymi, ostrymi i szczegółowymi obrazami.
  • IPS klasy biznes – Monitory LG IPS umożliwiają wygodną pracę ze współpracownikami dla lepszej wydajności. Dzięki matrycy IPS, monitor zapewni doskonałą jakość obrazu, przy dobrych parametrach dla graczy. Monitory te oznaczają optymalne i komfortowe warunki do pracy i rozrywki. IPS to niemal uniwersalne rozwiązanie, które umożliwia wygodną pracę biurową, ale również graficzną czy projektową.
  • Wyświetlacze medyczne LG – zostały one zaprojektowane pod kątem niezawodnego działania. Są to serie podzielone na trzy grupy: monitory operacyjne czyli chirurgiczne z oznaczeniem 27HJ710S, 27HK510S, 32HL710S, 32HL714S. Monitory diagnostyczne z serii 21HK512D, 31HN713D, 32HL512D oraz kliniczne monitory podglądowe 19HK312C, 27HJ712C, 27HJ713C.

Ta grupa produktów opiera się na rozwiązaniach firm:

ASUSBarco | Calibrite | Embitron | Jusha| LG Business Solutions

Osoby kontaktowe:

Paweł Waszniewski

Product Manager
tel. +48 885 805 609
p.waszniewski@stovaris.pl