Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Routery i bramki przemysłowe

Routery przemysłowe zostały zaprojektowane z myślą o przemysłowych sieciach dostępowych. Jedną z ważniejszych funkcji jest segmentacja sieci oraz umożliwienie bezpiecznego, zdalnego dostępu do urządzeń w sieci lokalnej (VPN). Głównymi funkcjonalnościami routerów przemysłowych są: możliwość konfigurowania zapory ogniowej (firewall), filtrowanie ruchu między konkretnymi urządzeniami/segmentami sieci, a także inspekcja pakietów (np. Modbus).

Zastosowanie systemów LoRaWAN

Ze względu na swoją prostotę to rozwiązanie jest szeroko stosowane w transporcie, rolnictwie oraz w branży produkcyjnej. Jest to najlepsze rozwiązanie dla przemysłowych aplikacji, które przesyłają małe ilości danych z niewielką prędkością. Dane mogą być przesyłane na dużo większą odległość, niż w przypadku innych technologii bezprzewodowych, np. Wi-Fi, Bluetooth. Dzięki temu urządzenia wykorzystujące protokół LoRa idealnie nadają się do przesyłania danych z czujników w trybach niskiego poboru mocy.

Technologia LoRaWAN i systemy ją wykorzystujące są odpowiednie dla zastosowań, które wymagają monitorowania parametrów działania, za pomocą różnych specjalizowanych czujników. Zastosowania obejmują szerokie spektrum, m.in. opiekę zdrowotną, inteligentne miasta, transport i logistykę. W ofercie Stovaris znajdują się rozwiązania dedykowane konkretnym zastosowaniom, w których technologia LoRaWAN sprawdza się najlepiej. Zwłaszcza, jeśli wymagają one umieszczenia czujników w odległych pomieszczeniach, halach czy obiektach.

Ta grupa produktów opiera się na rozwiązaniach firm:

Actility | AdvantechinHandMilesight

Osoba kontaktowa:

Jerzy Adamiak

Storage Systems Consultant
tel. +48 605 274 271
j.adamiak@stovaris.pl