Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Korzystanie z urządzeń medycznych w sieci

Produkty z naszej oferty zostały zaprojektowane na potrzeby gwałtownie rozwijającej się łączności sieciowej. Wszystkie urządzenia medyczne, które nie mają interfejsu sieciowego a posiadają inne łącza, mogą być włączone w sieć Ethernet lub Wi-Fi. Przystawki obsługują interfejsy Ethernet, USB, RS-232. Dane wyjściowe aparatury medycznej pochodzące np. z aparatów RTG, EKG czy ciśnieniomierzy, mogą być przesyłane i dystrybuowane w sieci informatycznej LAN dzięki specjalnie przystosowanym do tego celu przystawkom sieciowym. Dzięki temu, urządzenia nieposiadające fabrycznie wbudowanych kart sieciowych, a wymagające zdalnego dostępu lub wysyłki danych do innej lokalizacji w szpitalu, mogą być nadal wykorzystywane. Serwery dostępu sieciowego (w tym przypadku firmy: Silex) wyposażono w najnowsze technologie, dzięki czemu osiągają wysoką wydajność, zapewniając jednocześnie pewny i bezpieczny transfer danych dzięki wbudowanemu interfejsowi szyfrowania danych. Wszystko to jest możliwe do zrealizowania w ramach sieci przewodowych LAN lub bezprzewodowych WLAN.

Kolejną grupą rozwiązań usprawniających łączność urządzeń w sieci są produkty, które umożliwiają pracownikom służby zdrowia dostęp i monitorowanie stanu zdrowia pacjentów, w czasie rzeczywistym. Dzięki dokładnemu i dostępnemu na żądanie wglądowi w stan zdrowia pacjenta, lekarze i pielęgniarki mogą zapewnić bardziej spersonalizowane leczenie i poprawić jakość życia swoich pacjentów.

Zastosowania rozwiązań dostępu do urządzeń medycznych:

  • Pompy infuzyjne
  • Monitory pacjenta
  • Diagnostyczne maszyny EKG
  • Przenośne urządzenia RTG
  • Glukometry
  • Pulsoksymetry krwi
  • Maszyny rentgenowskie
  • Ręczne analizatory krwi
  • Systemy chirurgii endoskopowej
  • Sprzęt do chirurgii optycznej

Produkty są zaprojektowane do obsługi krytycznych zasobów i ochrony operacji przed nieautoryzowanym dostępem, dając pewność, że dane są zawsze bezpieczne. Ułatwia to dostarczanie danych do prywatnej lub publicznej infrastruktury chmury i aplikacji mobilnej, dzięki czemu można przez cały czas śledzić zasoby danej organizacji. Rozwiązania najczęściej oferują łączność z dowolnym urządzeniem medycznym, zapewniając wiele opcji interfejsu umożliwiających połączenie z praktycznie każdym rozwiązaniem medycznym. Obsługuje interfejsy szeregowe z jednym lub dwoma portami RS-232, USB 2.0 z trybami hosta i urządzenia oraz interfejsami Ethernet. Urządzenia oferują również łączność Bluetooth® i Wi-Fi®. Są wyposażone w wiodące w branży, wysokowydajne Wi-Fi 5GHz (802.11ac), niezawodne, trwałe połączenia bezprzewodowe i przepustowość do szybkiego przetwarzania danych. Dzięki temu, urządzenia nieposiadające fabrycznie wbudowanych kart sieciowych, a wymagające zdalnego dostępu lub przesyłania danych do innej lokalizacji w szpitalu, mogą być nadal wykorzystywane.

Ta grupa produktów opiera się na rozwiązaniach firm:

Milesight| Silex | TEKTELIC

Osoby kontaktowe:

Marcin Cichecki

Sales Director
tel. +48 222 484 000
m.cichecki@stovaris.pl

Przemysław Prochera

Business Development Manager
tel. +48 668 157 173
p.prochera@stovaris.pl