Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Karty sieciowe

Karty sieciowe to urządzenia rozszerzeń, pozwalające na połączenie np. komputerów czy serwerów z siecią internetową. Ze względu na rodzaj połącznia rozróżniamy dwa rodzaje kart sieciowych, są to karty przewodowe, takie jak np. Ethernet i karty bezprzewodowe – Wi-Fi. Z uwagi na wysokie wymagania prędkości i efektywności sieci, karty sieciowe znajdują zastosowanie w wielu różnych rozwiązaniach, takich jak: storage czy wirtualizacja.

Nasz partner biznesowy, firma AMD Xilinx specjalizująca się w kartach sieciowych, opracowała dedykowane rozszerzenia software’owe, zwiększające efektywność tych urządzeń i zmniejszające opóźnienia.

Oprogramowanie marki AMD Xilinx, to m.in.:

  • ScaleOut, DPDK, Onload, TCPDirect – technologie umożliwiające ominięcie jądra systemu operacyjnego, przez co opóźnienia spadają nawet poniżej 1us.
  • NVMe-oF TCP – zapewnia standard NVMe-oF (NVMe over Fabrics). Zamiast RDMA wykorzystuje stos TCP zgodny z Posix.
  • Precision Time Protocol (PTP) – pozwala na osiągnięcie precyzyjnej synchronizacji czasu zegarów na poziomie poniżej 1 mikrosekundy. Takie rozwiązanie często jest wymagane we wrażliwych czasowo aplikacjach wykorzystywanych np. w automatyce przemysłowej, telekomunikacji czy energetyce.

W naszej ofercie odnajdą Państwo karty obsługujące prędkości od 100Mb/s do 200Gb/s. Portfolio produktów Stovaris zawiera także różne ilości i typy portów, takich producentów jak: Nvidia, AMD Xilinx, Broadcom (dawniej: Emulex), Marvell (dawniej: Qlogic) czy Allied Telesis.

Alstor SDS Karta ConnectX®-6 2x200Gb/s firmy Mellanox

Ta grupa produktów opiera się na rozwiązaniach firm:

ATTO | Broadcom (dawniej: Emulex) | Marvell (dawniej: QLogic) | NVIDIA | AMD Xilinx

Osoby kontaktowe:

Jakub Bala

Product Manager
tel. +48 609 807 177
j.bala@stovaris.pl

Szymon Domański

Product & Marketing Manager
tel. +48 885 804 064
s.domanski@stovaris.pl