Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Wsparcie techniczne

Poza ofertą handlową, naszym Partnerom proponujemy szczegółowe konsultacje w zakresie projektowania inwestycji dla ich klientów końcowych. Prowadzimy również kompleksową obsługę projektów obejmującą instalacje, wdrożenia oraz testowanie implementowanych rozwiązań. Każde nasze rozwiązanie możemy wesprzeć zdalnie przez naszych inżynierów.

W celu uzyskania informacji dotyczących usług serwisowych oferowanych przez Stovaris (m.in. instalacje i szkolenia, konserwacja i przegląd skanerów dokumentowych oraz wielkoformatowych, serwis macierzy oraz serwerów) zapraszamy do kontaktu z niżej wymienionymi osobami:

Sylwester Pytkowski STOVARIS

Sylwester Pytkowski

Technical Support Director

s.pytkowski@stovaris.pl
tel.: +48 507 015 459

Sylwek dołączył do nas w 2000 r. Łącząc swoje dotychczasowe doświadczenie i chęć pozyskiwania wiedzy, wspiera technicznie zarówno naszych kluczowych Klientów jak i cały Zespół. Nowe technologie nie są mu obce i chętnie dzieli się wiedzą z innymi. W Stovaris (wcześniej Alstor SDS) zajmuje się m.in. rozwiązaniami takich marek jak: Fujitsu, Rimage, Infortrend, Hitachi, Overland, Open-e, StarWind oraz Panasonic.

Michał Gardocki STOVARIS

Michał Gardocki

Pre-Sales Engineer

m.gardocki@stovaris.pl
tel.: +48 502 447 112

Michał współpracuje z nami od wielu lat. Od chwili rozpoczęcia zatrudnienia zdobył cenne doświadczenie w dziedzinie DMS (Document Management Systems), głównie w aspektach technicznych dotyczących hardware-u i software-u. Jego umiejętności oraz kompetencje w pozytywny sposób przekładają się na wsparcie naszych Partnerów, w całym cyklu życia posiadanych rozwiązań służących automatyzacji przetwarzania dokumentów.

Łukasz Słupski

Pre-Sales Engineer

l.slupski@stovaris.pl
tel.: +48 723 941 484

Łukasz jest absolwentem Politechniki Krakowskiej Wydziału Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej. Posiada ponad 11 letnie doświadczenie w rozwiązaniach storage i backup. Zadowolenie Klienta jest najważniejszym wyznacznikiem oceny pracy Łukasza, współpracuje z nami od ponad 10 lat.

Sylwester Giermaz

Pre-Sales Engineer

s.giermaz@stovaris.pl
tel.: +48 501 361 013

Sylwester rozpoczął współpracę z naszą firmą w 2004 roku. Początkowo zajmował się głównie duplikatorami Rimage. Wraz z rozwojem Stovaris (dawniej Alstor SDS), powierzaliśmy Sylwestrowi opiekę nad kolejnymi partnerami. Obecnie obsługuje znane i cenione marki, takie jak Rimage, ADR, Mustek oraz Graphtec.