Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Serwis serwerów QCT, Supermicro

Firma Stovaris (dawniej Alstor SDS) oferuje kompleksowy pakiet usług wsparcia dla serwerów Supermicro oraz QCT. Ponad 10 letnie doświadczenie pozwala nam oferować naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne tych skomplikowanych urządzeń. Naszą ofertę każdorazowo dopasowujemy do potrzeb Klienta. Oferujemy pełne wsparcie w doborze odpowiedniej konfiguracji, montażu, wdrożeniu oraz opiece posprzedażowej serwerów wyżej wymienionych producentów.

Nawet najnowocześniejszy i najdroższy sprzęt informatyczny nie jest niestety w pełni niezawodny. Czasem nawet pozornie drobna awaria może doprowadzić do kosztownego przestoju firmy. W ramach naszego serwisu oferujemy więc wszystkim Klientom i Partnerom pełne wsparcie w zakresie napraw serwera. Sprawnie reagujemy na każde zgłoszenie i staramy się rozwiązać problem w możliwie najkrótszym czasie. Posiadamy zespół przeszkolonych pracowników, korzystających z najlepszych narzędzi, dzięki czemu poradzimy sobie nawet z najpoważniejszymi awariami.

Kompleksowy i niedrogi serwis serwerów to również pomoc w zakresie ich unowocześniania, konfiguracji oraz aktualizacji oprogramowania. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy, jak sprostać oczekiwaniom Klienta. Proponujemy rozwiązania funkcjonalne, dopasowane do potrzeb, dzięki którym można zwiększyć wydajność pracy i bezpieczeństwo danych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Serwisujemy serwery oraz inne urządzenia IT i zawsze gwarantujemy konkurencyjne ceny.

Osoby kontaktowe:

Łukasz Słupski

Pre-Sales Engineer
tel. +48 723 941 484
l.slupski@stovaris.pl

Sylwester Pytkowski

Pre-Sales Engineer
tel. +48 507 015 459
s.pytkowski@stovaris.pl