Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Serwis serwerów QCT, Supermicro

Firma Stovaris oferuje kompleksowy pakiet usług wsparcia dla serwerów Supermicro oraz QCT. Ponad 10 letnie doświadczenie pozwala nam oferować naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne tych skomplikowanych urządzeń. Naszą ofertę każdorazowo dopasowujemy do potrzeb Klienta. Oferujemy pełne wsparcie w doborze odpowiedniej konfiguracji, montażu, wdrożeniu oraz opiece posprzedażowej serwerów wyżej wymienionych producentów.

Nawet najnowocześniejszy i najdroższy sprzęt informatyczny nie jest niestety w pełni niezawodny. Czasem nawet pozornie drobna awaria może doprowadzić do kosztownego przestoju firmy. W ramach naszego serwisu oferujemy więc wszystkim Klientom i Partnerom pełne wsparcie w zakresie napraw serwera. Sprawnie reagujemy na każde zgłoszenie i staramy się rozwiązać problem w możliwie najkrótszym czasie. Posiadamy zespół przeszkolonych pracowników, korzystających z najlepszych narzędzi, dzięki czemu poradzimy sobie nawet z najpoważniejszymi awariami.

Kompleksowy i niedrogi serwis serwerów to również pomoc w zakresie ich unowocześniania, konfiguracji oraz aktualizacji oprogramowania. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy, jak sprostać oczekiwaniom Klienta. Proponujemy rozwiązania funkcjonalne, dopasowane do potrzeb, dzięki którym można zwiększyć wydajność pracy i bezpieczeństwo danych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Serwisujemy serwery oraz inne urządzenia IT i zawsze gwarantujemy konkurencyjne ceny.

Osoby kontaktowe:

Łukasz Słupski

Pre-Sales Engineer
tel. +48 723 941 484
l.slupski@stovaris.pl

Sylwester Pytkowski

Pre-Sales Engineer
tel. +48 507 015 459
s.pytkowski@stovaris.pl