Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Zarządzanie usługami informatycznymi (ITSM)

Systemy Zarządzania Usługami Informatycznymi (IT SM – IT Service Management) pozwalają na specyficzne podejście do zarządzania informatyką w przedsiębiorstwie zorientowane na procesy. Zespoły ITSM powinny otrzymywać właściwe informacje z innych narzędzi, aby szybko orientować się w sytuacji i rozwiązywać problemy. Systemy te udostępniają opcje integracji i rozwoju umożliwiające uzyskanie wymaganych informacji oraz łączenie się z innymi narzędziami. Szybko tworzą nowe interfejsy użytkownika, panele kontrolne, reguły biznesowe i inne obiekty, aby w prosty sposób modyfikować standardowe narzędzia i dodawać nowe funkcje. Pozwalają również na przekształcenie działów informatycznych w grupy usługowe, oferujące elastyczne, niezawodne i wysokiej jakości usługi informatyczne. Jednocześnie pozwalając na osiągnięcie maksymalnych korzyści z inwestycji w działy IT. Podsumowując systemy ITSM ułatwiają planowanie, tworzenie, świadczenie oraz ciągłe podnoszenie jakości usług informatycznych.

Nasza oferta w zakresie tych systemów opiera się na rozwiązaniu firmy Ivanti Neurons, a główne moduły to:

Logo Ivanti otoczone usługami Automation, Identity Director, ITSM Intergration, Service Management, Service Desk, Help Desk, Service Manager

Oprogramowanie Ivanti Neurons for ITSM to najbardziej przystępne cenowo, elastyczne i kompletne rozwiązanie ITSM zoptymalizowane do działania w chmurze, które jest dostępne na rynku. Pozwala na  automatyzację i przepływy działań, eliminując przy tym kosztowne procesy ręczne. Rozwiązanie Ivanti Neurons for ITSM to system zaprojektowany pod kątem łatwości skalowania i dostosowywania do potrzeb biznesowych. Jest doskonałym wyborem niezależnie od tego, czy potrzebujesz rozwiązania do obsługi helpdesku – serwis desku, czy do realizacji bardziej zaawansowanych i zgodnych z zaleceniami ITIL procesów zarządzania usługami. Rozwiązanie to jest zoptymalizowane pod kątem pracy w chmurze, najbardziej elastyczne i kompletne rozwiązanie w dziedzinie ITSM, które jest dostępne na rynku. Posiada zautomatyzowane przepływy pracy, które pozwalają wyeliminować kosztowne procesy ręczne, co prowadzi do usprawnienia działalności biznesowej, poprawy jej zgodności z przepisami i zwiększenia poziomu bezpieczeństwa.

Ta grupa produktów opiera się na rozwiązaniach firmy:

Ivanti

Osoby kontaktowe:

Jerzy Adamiak

Storage Systems Consultant
tel. +48 605 274 271
j.adamiak@stovaris.pl

Marcin Cichecki

Business Unit Director
tel. +48 222 484 000
m.cichecki@stovaris.pl