Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

DMS – Systemy zarządzania dokumentami

System Zarządzania Dokumentami oferowane przez Stovaris (wcześniej Alstor SDS), to rozwiązania dla większości firm i instytucji, w których istnieje do przetworzenia duża ilość dokumentów w wersji papierowej. Dzięki tym systemom możliwe jest zbudowanie profesjonalnego cyfrowego archiwum i sprawne zarządzanie dokumentami.

Systemy te są stosowane niezależnie od rodzaju działań, każdy typ przedsiębiorstwa wymaga efektywnego zarządzania dokumentami, a w szczególności ich obiegiem wewnątrz struktury firmy. Przetwarzane dokumenty są ściśle powiązane z ustalonymi procedurami i wymagają weryfikacji, analizy i zatwierdzenia przez wielu pracowników, na różnych szczeblach decyzyjności, w strukturach organizacyjnych przedsiębiorstwa.

W zależności od potrzeb oferujemy skanery mobilne, stacjonarne z ADF, stacjonarne wyposażone w „flatbed” a także sieciowe.

W celu stworzenia profesjonalnego i bezobsługowego systemu obiegu dokumentów niezbędne jest zainstalowanie odpowiedniego oprogramowania. Dzięki niemu użytkownicy będą w stanie przekształcać zeskanowane dokumenty, pliki, fotografie do postaci cyfrowej. Zdigitalizowane dokumenty można przechowywać w bezpieczny sposób w cyfrowym archiwum, które ułatwi przeszukiwanie oraz edycję firmowych dokumentów.

Ta grupa produktów opiera się na rozwiązaniach firm:

Canon | Fujitsu | Kofax

Osoby kontaktowe:

Sylwester Giermaz

Product Manager
tel. +48 501 361 013
s.giermaz@stovaris.pl

Daniel Murawski

Product Manager
tel.: +48 691 701 175
d.murawski@stovaris.pl