Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Open Networking

Obecnie szerokie spektrum możliwości komponowania i zarządzania środowiskami sieciowymi, w szczególności podczas wdrażania systemów operacyjnych z oprogramowaniem otwartym typu open source na tzw. przełącznikach programowalnych zyskuje na popularności, szczególnie przy projektach, gdzie stosujemy rozproszone systemy Edge Computing o dużej wydajności. Po dynamicznym rozwoju wirtualizacji systemów operacyjnych przyszedł czas na rozwój technologii wirtualizacji sieci, takich jak SDN (Software-Defined Networking) oraz NFV (Network Functions Virtualization). Trend ten doprowadził do oddzielenia systemu operacyjnego, zarządzania i funkcji sieciowych od sprzętu.

Otwarta sieć (Open Networking) umożliwia zbudowanie infrastruktury sieci w oparciu o najodpowiedniejszy sprzęt sieciowy przeznaczony do określonego, profesjonalnego zastosowania. W naszej ofercie znajduje się pełna gama rozwiązań z tego zakresu produktowego, tzn. przełączniki Bare-Metal Switch (White Box Switch), otwarte oprogramowanie do zarządzania oraz kable i moduły sieciowe przeznaczone dla systemów SD-WAN.

Wykorzystując otwarty sprzęt sieciowy (Open Networking), zbudowany w oparciu o przełączniki np. QCT z serii QuantaMesh lub Mellanox (Nvidia Networking) i oprogramowanie Netvisor ONE lub Cumulus Linux (NVidia Networking), klienci mogą obniżyć koszty zakupu od 30 do 60%, w porównaniu z tradycyjnymi dostawcami – m.in. Cisco, Arista. Tym samym eliminuje się uzależnienie od jednego dostawcy oraz aktywnie wspiera się i przyspiesza proces wprowadzania innowacyjnych rozwiązań. Nasza architektura wykorzystuje moc przetwarzania sieciowego, rozdzielając inteligentnie pakiety na każdy przełącznik, dzięki temu klienci z dowolnego punktu zyskują większą widoczność, możliwość rozwiązywania problemów i aktualizacji systemu w całej sieci.

 

Możliwości zastosowania systemów Open Networking:

  • Load Balancing – redukcja opóźnień i poprawa przepustowości sieci.
  • Offloading Protocols – zapewnia większą przepustowość oraz zwiększa transmisję sieciową.
  • In-band Network Telemetry – ulepsza zarządzanie i monitorowanie sieci.
  • Network Security – wykrywa ataki DDoS, ustala czarną listę adresów IP, poprawia bezpieczeństwo sieci.
  • Network Packet Broker (NPB) – definiuje struktury nagłówków i kontroluje przetwarzanie pakietów sieciowych.
  • Video Stream Processing – umożliwia szybki ruch danych Audio-Video w przełącznikach o dużej przepustowości.
  • Unified Fabric Manager (UFM) – umożliwia telemetrię sieci w czasie rzeczywistym z inteligentną analizą.

Ta grupa produktów opiera się na rozwiązaniach firm:

NVIDIA | Pluribus Networks | ProLabs | QCT

Osoby kontaktowe:

Piotr Król

Product Manager
tel. +48 509 049 109
p.krol@stovaris.pl

Michał Sobieski

Product Manager
tel. +48 609 603 188
m.sobieski@stovaris.pl