Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Infrastruktura IT i Data Center

Obecne Data Center to nowoczesne centrum technologiczne składające się z serwerowni i szeregu urządzeń wspierających jej funkcjonowanie. Służy magazynowaniu i przetwarzaniu informacji oraz zapewnia danym bezpieczne środowisko działania. Ważną sprawą pozostaje pełna możliwość dostępu do wszystkich urządzeń w Data Center, monitorowanie ich oraz zarządzanie. Nasza firma posiada produkty, które rozwiązują wszystkie te problemy.

W ofercie Stovaris (Alstor SDS) znajduje się szereg rozwiązań stanowiących wyposażenie serwerowni oraz narzędzi, które mają wesprzeć administratora w procesie zarządzania, zapewnienia bezpieczeństwa danych oraz ciągłości pracy. Są to m.in. przełączniki konsoli oraz pakiety aplikacji wspierające ich działanie, specjalistyczne szafy rackowe z zaawansowanymi systemami chłodzenia, wysokowydajne serwery oraz listwy PDU i awaryjne zasilacze UPS. Dodatkowo, jako część, która spina wszystkie elementy Data Center, oferujemy systemy do zarządzania serwerownią (DCIM).

Pomożemy w zbudowaniu profesjonalnej infrastruktury IT

Dzięki współpracy z nami przedsiębiorcy mogą od podstaw stworzyć lub unowocześnić nawet bardzo zaawansowaną infrastrukturę IT. Nasza szeroka oferta obejmuje m.in.:

Sprzedajemy sprzęt i programy informatyczne od najlepszych producentów, a do tego oferujemy profesjonalne wsparcie w jego wyborze i wdrożeniu.

Postaw na technologie IT od Stovaris!

Dynamiczne zmiany w branży IT, ewolucja platformy serwerowej oraz powstanie technologii wirtualizacji i cloud computing czy rosnące wymagania klienta zmuszają architektów IT do weryfikacji podejścia do planowania centrum danych. Serwery, jako najważniejsza warstwa centrum danych, podlegają tym samym trendom i wymogom. Odpowiednie ich zaprojektowanie staje się kluczowe z punktu planowanego wykorzystania centrum danych.

Zadbamy o to, aby infrastruktura informatyczna była nie tylko niezawodna i funkcjonalna, ale przede wszystkim wydajna i spełniała wszystkie stawiane przed nią zadania. Oferujemy wiele serwerów konsolowych i Data Center, przełączników KVM, zasilaczy awaryjnych, szaf rack, bramek IoT i innego wyposażenia IT – zapraszamy do współpracy!

Ta grupa produktów opiera się na rozwiązaniach firm:

DigiEaton | Lantronix | Opengear | QCT | Scale Computing | Silex | Socomec | Vertiv