Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Sieci informatyczne

Pod określeniem Sieci informatyczne kryje się bardzo szerokie spektrum produktów i rozwiązań. Nasza firma koncentruje się na kilku wybranych grupach wymienionych poniżej. W każdej z nich współpracujemy z dostawcami, będącymi liderami w swoim obszarze.

W grupie kart sieciowych oferujemy oprócz standardowych kart 1/10/25 Gb również takie, które posiadają dodatkowe funkcjonalności, takie jak Low Lattency < 1µs, DDoS protection, Packet Capture, PCoIP (wirtualny desktop).

Szeroka gama przełączników sieciowych obejmuje przełączniki Ethernet, Infiniband, SDN oraz PoE.

Osobną grupę stanowią produkty związane z monitoringiem i bezpieczeństwem sieci tworzące tzw. platformy widzialności sieci (ang. Visibility Platform oraz Security Delivery Platform). Tworzą ją specjalizowane przełączniki agregujące i filtrujące ruch sieciowy dostarczany do nich za pośrednictwem TAP-ów (Test Access Point). Dodatkowo w tej grupie oferujemy sondy ruchu sieciowego i rejestratory pakietów (Packet Capture). Wymienione urządzenia umożliwiają najbardziej efektywne wykorzystanie narzędzi do monitoringu sieci, aplikacji oraz IT Security.

Ofertę uzupełniają serwery czasu NTP/PTP oraz akcesoria takie jak wkładki optyczne (transciever) oraz kable AOC i DOC.

Pomagamy w budowie nowoczesnych sieci informatycznych

Naszym celem jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań IT, w tym serwerów czasu, które pozwalają na budowę niezawodnych i wydajnych sieci informatycznych. Oferując m.in. karty oraz przełączniki sieciowe, np. NBP, zapewniamy profesjonalne wsparcie przy wyborze, a do tego możemy zająć się ich wdrożeniem.

Dbamy również o bezpieczeństwo infrastruktury IT, którego podstawą jest stały monitoring sieci. Mamy m.in. testery, nowoczesne mierniki ruchu sieciowego i rejestratory pakietów danych. Korzystający z nich administratorzy mogą na bieżąco reagować na wszelkie problemy i zagrożenia pojawiające się w systemie informatycznym, ograniczając tym samym np. ryzyko awarii. Narzędzia te umożliwiają również wyszukiwanie słabych punktów infrastruktury i tzw. wąskich gardeł, które negatywnie odbijają się na wydajności pracy w firmie.

Podstawą każdego systemu IT są także serwery czasu, które również znajdą się w ofercie. Jako dystrybutor urządzeń i narzędzi informatycznych możemy zaproponować najlepsze rozwiązania. Zapraszamy do zakupu mierników ruchu do monitoringu sieci, testerów, różnego rodzaju kart sieciowych, przełączników NBP i innych produktów – pomożemy w doborze!