Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Sieci informatyczne

Pod określeniem Sieci informatyczne kryje się bardzo szerokie spektrum produktów i rozwiązań. Nasza firma koncentruje się na kilku wybranych grupach wymienionych poniżej. W każdej z nich współpracujemy z dostawcami, będącymi liderami w swoim obszarze.

W grupie kart sieciowych oferujemy oprócz standardowych kart 1/10/25 Gb również takie, które posiadają dodatkowe funkcjonalności, takie jak Low Lattency < 1µs, DDoS protection, Packet Capture, PCoIP (wirtualny desktop).

Szeroka gama przełączników sieciowych obejmuje przełączniki Ethernet, Infiniband, SDN oraz PoE.

Osobną grupę stanowią produkty związane z monitoringiem i bezpieczeństwem sieci tworzące tzw. platformy widzialności sieci (ang. Visibility Platform oraz Security Delivery Platform). Tworzą ją specjalizowane przełączniki agregujące i filtrujące ruch sieciowy dostarczany do nich za pośrednictwem TAP-ów (Test Access Point). Dodatkowo w tej grupie oferujemy sondy ruchu sieciowego i rejestratory pakietów (Packet Capture). Wymienione urządzenia umożliwiają najbardziej efektywne wykorzystanie narzędzi do monitoringu sieci, aplikacji oraz IT Security, włączając w to rozwiązania firmy Extrahop stanowiące ważny punkt w naszym portfolio produktów – w dziale Zarządzanie i Bezpieczeństwo IT.

Ofertę uzupełniają serwery czasu NTP/PTP oraz akcesoria takie jak wkładki optyczne (transciever) oraz kable AOC i DOC.