Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Platformy serwerowe

Fundamentem każdego rozwiązania IT (od małego ulepszenia serwerowni, po rozwiązania zaawansowanego backupu) zawsze były platformy serwerowe, które pełnią rolę serca napędzającego cały organizm. Przez wiele lat naszej działalności towarzyszyliśmy zmianom technologii, jednocześnie dzieląc się doświadczeniem z naszymi klientami i partnerami. Dzięki wieloletniej obecności na rynku IT, zdołaliśmy zapoznać się z większością stosowanych rozwiązań. To pozwoliło nam zebrać najlepsze możliwe rozwiązania, w jednym miejscu, tak aby każdy klient był w stanie otrzymać platformę serwerową szytą na miarę swoich potrzeb. Szeroka gama produktów i usług oferowanych przez Stovaris (wcześniej Alstor SDS) pozwala nam zaproponować klientom różnorodne i kompleksowe rozwiązania. W portfolio produktowym Stovaris znajduje się bogata paleta rozwiązań dedykowanych platformom serwerowym – począwszy od serwerów jednoprocesorowych, poprzez platformy wieloprocesorowe ze wsparciem Xeon Phiserwery wielowęzłowe (ang. multinode) oraz kasetowe (ang. blade servers), kończąc na rozwiązaniach wspierających deep-learning multi-GPU, czyli systemy z dużym upakowaniem kart graficznych.

Producenci, z którymi współpracujemy to czołowe marki, rozpoznawalne na całym świecie, należą do nich:

  • Supermicro, producent serwerów z bardzo dużą możliwością konfiguracji urządzeń. Rozbudowane portfolio tej firmy zawiera zarówno serwery średniozaawansowane, jak również skomplikowane, zaawansowane rozwiązania do deep-learning.
  • QCT, producent szerokiej gamy rozwiązań serwerowych do szaf przemysłowych, cechujących się wysoką wydajnością i skalowalnością.

Ta grupa produktów opiera się na rozwiązaniach firm:

Advantech | QCT | Supermicro | Xilinx

Osoby kontaktowe:

Marcin Cichecki

Sales Director
tel. +48 222 484 000
m.cichecki@stovaris.pl

Piotr Król

Product Manager
tel. +48 509 049 109
p.krol@stovaris.pl