Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Serwery i pamięci masowe

Pamięci masowe wraz z platformami serwerowymi zajmują ważne miejsce w naszym portfolio. Dbamy o to, aby nasza oferta była komplementarna – oferujemy urządzenia do przetwarzania, zabezpieczania, gromadzenia i archiwizacji danych korzystające ze wszystkich wiodących technologii, ale również obsługujące je oprogramowanie i całą infrastrukturę konieczną do ich uruchomienia. Nasze produkty kierowane są do różnych odbiorców, zarówno wielooddziałowych przedsiębiorstw, jak i firm niewielkiego formatu.

W obszarze serwerów i pamięci masowych dedykowanych dla sektora MŚP oferujemy szereg rozwiązań, które cechuje nie tylko wysoka jakość, ale również bardzo korzystny stosunek ceny do możliwości – jest to czynnik, który ma dość istotne na polskim rynku znaczenie. Wszyscy klienci znajdą w naszej ofercie „coś dla siebie” – mamy szeroki wybór platform serwerowych dedykowanych do szaf przemysłowych oraz wolnostojących, jedno i wieloprocesorowych, urządzeń pamięci masowych: SAN, DAS i NAS, dedykowanych dla środowisk wirtualnych pracujących pod systemami Hyper-V oraz Vmware.

Rozwój technologii Software Defined Storage spowodował zmianę na rynku pamięci masowych, na którym obecnie duży nacisk kładzie się na oprogramowanie, na jego funkcjonalność, prostotę oraz szybkość działania. Systemy zbudowane w oparciu o tę technologię coraz częściej wspierają działanie dobrze zaprojektowanych i wyposażonych serwerowni lub dedykowanych centrów danych. W naszej ofercie dostępne są produkty i rozwiązania, które mogą być tam stosowane.

Wszystkim naszym klientom zapewniamy doradztwo i możliwość wdrożenia wybranych rozwiązań. Prowadzimy również kompleksową obsługę projektów obejmującą instalacje, wdrożenia oraz testowanie implementowanych rozwiązań.