Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Handlowcy (PAM)

Zespół Stovaris liczy kilkanaście osób. Większość z nas związana jest z firmą od wielu lat. Posiadając bogate doświadczenie oraz wiedzę na temat technologii i specyfiki rynku możemy sprostać wymaganiom stawianym przez dynamicznie zmieniające się trendy i spełnić oczekiwania naszych klientów.

Gabriela Życińska-Doszla

Sales Vice Director

g.zycinska-doszla@stovaris.pl
tel.: +48 605 270 991

Gabrysia związana jest z firmą od ponad 10 lat. Jej obszerna wiedza i bogate doświadczenie zawodowe przekłada się bezpośrednio na utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami, a także na pomoc innym współpracownikom Stovaris.

Magdalena Borkowska-Kehl

Partner Account Manager

m.borkowska@stovaris.pl
tel.: +48 605 270 162

Współpracę z Magdą rozpoczęliśmy w 2002 roku. Najważniejszymi wartościami, które wniosła do naszego Zespołu są pogoda ducha, profesjonalizm oraz pozytywne relacje z Klientami firmy, które do dziś utrzymuje na najwyższym poziomie.

Kupiec Aleksander STOVARIS

Aleksander Kupiec

Partner Account Manager

a.kupiec@stovaris.pl
tel.: +48 885 803 922

Alek posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe związanie z branżą informatyczną. Zajmował się m.in. prowadzeniem sklepu internetowego z outletowymi rozwiązaniami IT. Posiada również doświadczenie związane z obsługą projektów dotyczących profesjonalnych monitorów graficznych. Ostatni czas poświęcił na rozwijanie swoich umiejętności, związanych z kanałem handlowym i dystrybucyjnym.

Daniel Gajda

Daniel Gajda

Partner Account Manager

d.gajda@stovaris.pl
tel.: +48 691 810 075

Daniel jest absolwentem AWF Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Kilkuletnie doświadczenie nabyte m.in. przy organizacji klubu piłkarskiego wykorzystuje w rozwijaniu umiejętności w kontakcie handlowym z klientem biznesowym. Daniel dołączył do naszego zespołu w 2022 roku, wspierając swoją wiedzą dział handlowy w budowaniu i dbaniu o relacje z nowymi i stałymi Partnerami biznesowymi.

Daniel Gajda

Adam Kucharski

Partner Account Manager

a.kucharski@stovaris.pl
tel.: +48 509 049 109

Doświadczenie Adama w pracy z klientem sięga 1994 roku. Zaczynał on od projektowania i aranżacji wnętrz dla klienta biznesowego. Po dwuletnim epizodzie w mediach rozpoczął przygodę z branżą IT, a w dystrybucji pracuje już od 2004 roku. 

Daniel Gajda

Agnieszka Pawełek

Partner Account Manager

a.pawelek@stovaris.pl
tel.: +48 885 805 516

Agnieszka jest absolwentką matematyki Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Wcześniej zajmowała się branżą telekomunikacyjną i sprzedażą profesjonalnych rozwiązań takich jak IPTV dla rynku ISP. Sprzedaż rozwiązań IT i poznawanie nowych technologii to jej pasja. W swojej pracy najbardziej ceni sobie kontakt z klientem i z radością nawiązuje nowe relacje biznesowe.

Daniel Gajda

Małgorzata Podlasz-Kłoczko

Partner Account Manager

m.podlasz-kloczko@stovaris.pl
tel.: +48 693 330 815

Małgorzata jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. 8-letnie doświadczenie z klientem biznesowym, nabyła podczas pracy w biurze projektowo – architektonicznym. Jako kompetentny sprzedawca, swoje umiejętności zdobyte ze średnimi, jak i dużymi producentami, wykorzystuje w budowaniu relacji z klientami IT w Stovaris.