Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Handlowcy (PAM)

Zespół Stovaris liczy kilkanaście osób. Większość z nas związana jest z firmą od wielu lat. Posiadając bogate doświadczenie oraz wiedzę na temat technologii i specyfiki rynku możemy sprostać wymaganiom stawianym przez dynamicznie zmieniające się trendy i spełnić oczekiwania naszych klientów.

Gabriela Życińska-Doszla

Sales Vice Director

g.zycinska-doszla@stovaris.pl
tel.: +48 605 270 991

Gabrysia związana jest z firmą od ponad 10 lat. Jej obszerna wiedza i bogate doświadczenie zawodowe przekłada się bezpośrednio na utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami, a także na pomoc innym współpracownikom Stovaris.

Magdalena Borkowska-Kehl

Partner Account Manager

m.borkowska@stovaris.pl
tel.: +48 605 270 162

Współpracę z Magdą rozpoczęliśmy w 2002 roku. Najważniejszymi wartościami, które wniosła do naszego Zespołu są pogoda ducha, profesjonalizm oraz pozytywne relacje z Klientami firmy, które do dziś utrzymuje na najwyższym poziomie.

Kupiec Aleksander STOVARIS

Aleksander Kupiec

Partner Account Manager

a.kupiec@stovaris.pl
tel.: +48 885 803 922

Alek posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe związanie z branżą informatyczną. Zajmował się m.in. prowadzeniem sklepu internetowego z outletowymi rozwiązaniami IT. Posiada również doświadczenie związane z obsługą projektów dotyczących profesjonalnych monitorów graficznych. Ostatni czas poświęcił na rozwijanie swoich umiejętności, związanych z kanałem handlowym i dystrybucyjnym.

Paulina Szmejda STOVARIS

Paulina Szmejda

Partner Account Manager

p.szmejda@stovaris.pl
tel.: +48 885 805 516

Paulina dołączyła do Stovaris w 2021 roku. Jest doświadczonym trenerem sprzedaży, co pozwala jej na lekkość w budowaniu relacji z Klientem i pewność w działaniu. Zamiłowanie do handlu sprawia, że jej praca przepełniona jest pasją i zaangażowaniem. Jako absolwentka studiów coaching’owych, nastawiona jest na relacje i wspólne, efektywne osiąganie celów.

Borys Bartoszuk STOVARIS

Borys Bartoszuk

Bussines Development Manager IoT & Industry 4.0 Solutions

b.bartoszuk@stovaris.pl
tel.: +48 506 049 334

Borys jest fascynatem sprzętu komputerowego. Swoje doświadczenia zawodowe w sprzedaży z innych branż umiejętnie przeniósł na pole IT. W Stovaris wchodzi w skład zespołu wsparcia klientów i chętnie przekazuje pełne informacje o najnowszych technologiach dostępnych w naszej ofercie. Odpowiedzialny jest za rozwiązania związane z Przemysłem 4.0, Smart City, IoT i technologią LoRaWAN, m.in. takich firm jak Tektelic, Milesight, Actility oraz Inhand.

Daniel Gajda

Daniel Gajda

Partner Account Manager

d.gajda@stovaris.pl
tel.: +48 691 810 075

Daniel jest absolwentem AWF Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Kilkuletnie doświadczenie nabyte m.in. przy organizacji klubu piłkarskiego wykorzystuje w rozwijaniu umiejętności w kontakcie handlowym z klientem biznesowym. Daniel dołączył do naszego zespołu w 2022 roku, wspierając swoją wiedzą dział handlowy w budowaniu i dbaniu o relacje z nowymi i stałymi Partnerami biznesowymi.

Julian Machowski

Julian Machowski

Partner Account Manager

j.machowski@stovaris.pl
tel.: +48 693 330 815

Julian dołączył do naszego zespołu w 2023 roku. Posiada 5-letnie doświadczenie w obszarze kontaktu z klientami i 3-letnie doświadczenie w sprzedaży i negocjacjach. Pracował także w branży motoryzacyjnej, bankowej i ubezpieczeniowej. Jego wszechstronność, profesjonalizm i łatwość radzenia sobie w różnych środowiskach biznesowych idealnie sprawdza się w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych w Stovaris.