Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Handlowcy (PAM)

Zespół Stovaris (wcześniejsza nazwa Alstor SDS) liczy kilkanaście osób. Większość z nas związana jest z firmą od wielu lat. Posiadając bogate doświadczenie oraz wiedzę na temat technologii i specyfiki rynku możemy sprostać wymaganiom stawianym przez dynamicznie zmieniające się trendy i spełnić oczekiwania naszych klientów.

Gabriela Życińska-Doszla

Sales Vice Director

g.zycinska-doszla@stovaris.pl
tel.: +48 605 270 991

Gabrysia związana jest z firmą od ponad 10 lat. Jej obszerna wiedza i bogate doświadczenie zawodowe przekłada się bezpośrednio na utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami, a także na pomoc innym współpracownikom Stovaris.

Magdalena Borkowska-Kehl

Partner Account Manager

m.borkowska@stovaris.pl
tel.: +48 605 270 162

Współpracę z Magdą rozpoczęliśmy w 2002 roku. Najważniejszymi wartościami, które wniosła do naszego Zespołu są pogoda ducha, profesjonalizm oraz pozytywne relacje z Klientami firmy, które do dziś utrzymuje na najwyższym poziomie.

Donat Gańko STOVARIS

Donat Gańko

Partner Account Manager

d.ganko@stovaris.pl
tel.: 885 805 887

Donat rozpoczął współpracę z naszą firmą w 2021 roku. Wspiera zespół handlowy Stovaris swoją wiedzą i doświadczeniem. Odpowiedzialny jest za budowanie długotrwałych relacji biznesowych z Partnerami handlowymi naszej firmy. Donat jest absolwentem Bezpieczeństwa Wewnętrznego na Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie. Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe związane z rozwojem kanału sprzedaży.

Aneta Dziwani STOVARIS

Aneta Dziwani

Partner Account Manager

a.dziwani@stovaris.pl
tel.: +48 609 104 305

Aneta dołączyła do naszego zespołu handlowego wraz z początkiem 2021 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe związane z branżą IT. Współpracowała z dużymi i cenionymi dystrybutorami rozwiązań informatycznych oraz z takimi producentami jak Dell czy Microsoft. W Stovaris jest odpowiedzialna za budowanie i utrzymanie relacji z Partnerami biznesowymi oraz ich wsparcie w realizacji projektów opartych o produkty z naszej oferty.

Michalak Marek STOVARIS

Marek Michalak

Partner Account Manager

m.michalak@stovaris.pl
tel.: +48 693 330 815

Marek swoje zainteresowania zawodowe skupia wokół tematyki centrów danych. Koncentruje się na kompleksowym dostarczeniu nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań informatycznych, zaspokajających potrzeby Klientów w obszarze zarządzania i bezpieczeństwa IT, infrastruktury IT i Data Center, storage’u, archiwizacji oraz sieci informatycznych. Jak sam mówi nie przekonuje go marketing, sprawdza, porównuje, weryfikuje, zadaje wiele pytań, aby móc wypracować własne zdanie na temat technologii i rozwiązań dostępnych na rynku.

Jakub Bala Stovaris

Jakub Bala

Partner Account Manager

j.bala@stovaris.pl
tel.: +48 609 807 177

Jakub jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Jego wcześniejsze doświadczenie zawodowe związane jest z handlem zagranicznym oraz procesem eksportu. Kuba rozpoczynając współpracę z Stovaris powiększył nasz zespół handlowy. Tym samym wspiera swoim doświadczeniem pozostałych pracowników Stovaris, a także naszych klientów i partnerów handlowych.

Paulina Szmejda STOVARIS

Paulina Szmejda

Partner Account Manager

p.szmejda@stovaris.pl
tel.: +48 885 805 516

Paulina dołączyła do Stovaris w 2021 roku. Jest doświadczonym trenerem sprzedaży, co pozwala jej na lekkość w budowaniu relacji z Klientem i pewność w działaniu. Zamiłowanie do handlu sprawia, że jej praca przepełniona jest pasją i zaangażowaniem. Jako absolwentka studiów coaching’owych, nastawiona jest na relacje i wspólne, efektywne osiąganie celów.

Borys Bartoszuk STOVARIS

Borys Bartoszuk

Partner Account Manager

b.bartoszuk@stovaris.pl
tel.: +48 506 049 334

Borys jest fascynatem sprzętu komputerowego od piątego roku życia. Swoje doświadczenia zawodowe w sprzedaży z innych branż biznesowych umiejętnie przenosi na pole IT. W Stovaris jest odpowiedzialny za pierwszą linię wsparcia klientów i chętnie przekazuje pełne informacje o najnowszych technologiach dostępnych w naszej ofercie. Jest wieloletnim słuchaczem Uniwersytetu Otwartego UW oraz Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Kupiec Aleksander STOVARIS

Aleksander Kupiec

Partner Account Manager

a.kupiec@stovaris.pl
tel.: +48 885 803 922

Alek posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe związanie z branżą informatyczną. Zajmował się m.in. prowadzeniem sklepu internetowego z outletowymi rozwiązaniami IT. Posiada również doświadczenie związane z obsługą projektów dotyczących profesjonalnych monitorów graficznych. Ostatni czas poświęcił na rozwijanie swoich umiejętności, związanych z kanałem handlowym i dystrybucyjnym.