Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Handlowcy

Zespół Stovaris (wcześniejsza nazwa Alstor SDS) liczy kilkanaście osób. Większość z nas związana jest z firmą od wielu lat. Posiadając bogate doświadczenie oraz wiedzę na temat technologii i specyfiki rynku możemy sprostać wymaganiom stawianym przez dynamicznie zmieniające się trendy i spełnić oczekiwania naszych klientów.

Gabriela Życińska-Doszla

Sales Team Leader

g.zycinska-doszla@stovaris.pl
tel.: +48 605 270 991

Gabrysia związana jest z firmą od ponad 10 lat. Jej obszerna wiedza i bogate doświadczenie zawodowe przekłada się bezpośrednio na utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami, a także na pomoc innym współpracownikom Stovaris.

Magdalena Borkowska-Kehl

Key Account Manager

m.borkowska@stovaris.pl
tel.: +48 605 270 162

Współpracę z Magdą rozpoczęliśmy w 2002 roku. Najważniejszymi wartościami, które wniosła do naszego Zespołu są pogoda ducha, profesjonalizm oraz pozytywne relacje z Klientami firmy, które do dziś utrzymuje na najwyższym poziomie.

Kacper Maciejewski

Key Account Manager

k.maciejewski@stovaris.pl
tel.: +48 506 049 334

Kacper jako jeden z najmłodszych współpracowników Stovaris wniósł do naszego zespołu świeże pomysły. Obecnie jest odpowiedzialny między innymi za współpracę z działem handlowym oraz uczestnictwo w kampaniach promujących rozwiązania znajdujące się w portfolio Stovaris. Kacper swoim działaniem wspiera pozostałych pracowników zatrudnionych w naszej firmie.

Aneta Dziwani

Key Account Manager

a.dziwani@stovaris.pl
tel.: +48 609 104 305

Aneta dołączyła do naszego zespołu handlowego wraz z początkiem 2021 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe związane z branżą IT. Współpracowała z dużymi i cenionymi dystrybutorami rozwiązań informatycznych oraz z takimi producentami jak Dell czy Microsoft. W Stovaris jest odpowiedzialna za budowanie i utrzymanie relacji z Partnerami biznesowymi oraz ich wsparcie w realizacji projektów opartych o produkty z naszej oferty.

Katarzyna Palonka

Key Account Manager

k.palonka@stovaris.pl
tel.: +48 885 805 516

Kasia rozpoczynając współpracę z Stovaris poszerzyła nasz zespół wsparcia sprzedaży. Jest absolwentką UMCS w Lublinie, studiowała finanse i rachunkowość. Od 7 lat wzbogaca swoją wiedzę związaną z branżą IT. Jej wcześniejsze doświadczenie zawodowe przekłada się na budowanie pozytywnych relacji handlowych z partnerami i klientami Stovaris (Alstor SDS).

Jakub Bala Stovaris

Jakub Bala

Key Account Manager

j.bala@stovaris.pl
tel.: +48 609 807 177

Jakub jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Jego wcześniejsze doświadczenie zawodowe związane jest z handlem zagranicznym oraz procesem eksportu. Kuba rozpoczynając współpracę z Stovaris powiększył nasz zespół handlowy. Tym samym wspiera swoim doświadczeniem pozostałych pracowników Stovaris, a także naszych klientów i partnerów handlowych.

Marek Michalak Stovaris

Marek Michalak

Key Account Manager

m.michalak@stovaris.pl
tel.: 693 330 815

Marek swoje zainteresowania zawodowe skupia wokół tematyki centrów danych. Koncentruje się na kompleksowym dostarczeniu nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań informatycznych, zaspokajających potrzeby Klientów w obszarze zarządzania i bezpieczeństwa IT, infrastruktury IT i Data Center, storage’u, archiwizacji oraz sieci informatycznych. Jak sam mówi nie przekonuje go marketing, sprawdza, porównuje, weryfikuje, zadaje wiele pytań, aby móc wypracować własne zdanie na temat technologii i rozwiązań dostępnych na rynku.

Adam Nowakowski Stovaris

Adam Nowakowski

Key Account Manager

a.nowakowski@stovaris.pl
tel.: 502 447 113

Adam w 2021 roku rozpoczął współpracę z naszą firmą, tym samym poszerzył nasz zespół KAM’ów. W Stovaris odpowiedzialny jest za budowanie relacji handlowych i partnerskich z Klientami Spółki. Jest doświadczonym konsultantem, analitykiem oraz specjalistą ds. sprzedaży rozwiązań IT. Adam jest silnie nastawiony na realizację wyznaczonych zadań oraz współpracę biznesową. Kładzie silny nacisk na dostosowywanie rozwiązań IT do potrzeb Klientów. Jest absolwentem SGH w Warszawie.

Donat Gańko - firma Stovaris

Donat Gańko

Key Account Manager

d.ganko@stovaris.pl
tel.: 885 805 887

Donat rozpoczął współpracę z naszą firmą w 2021 roku. Wspiera zespół handlowy Stovaris swoją wiedzą i doświadczeniem. Odpowiedzialny jest za budowanie długotrwałych relacji biznesowych z Partnerami handlowymi naszej firmy. Donat jest absolwentem Bezpieczeństwa Wewnętrznego na Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie. Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe związane z rozwojem kanału sprzedaży.