Zaznacz stronę

Milesight IoT

Założona w Chinach w 2011 roku firma Milesight stała się szybko rozwijającym się dostawcą rozwiązań AIoT, oferującym usługi o wartości dodanej i najnowocześniejsze technologie. Opierając się na monitoringu wideo, Milesight proponuje również rozwiązania z branży IoT i komunikacji – wykorzystując Internet Rzeczy i technologie sztucznej inteligencji jako podstawę. Milesight jest obecny w ponad 120 krajach i rozpowszechnia swoje produkty oraz usługi w postaci kompleksowych rozwiązań, które podniosą inteligencję AIoT na wyższy poziom – łącząc świat fizyczny z cyfrowym.

Ponad połowa pracowników Milesight to inżynierowie R&D. Dzięki 15% rocznych inwestycji przychodów ze sprzedaży, solidnej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu, Milesight zyskał silną pozycję w dziedzinie badań i rozwoju.

Jednym z najczęściej wdrażanych rozwiązań opartym na technologii LoRa jest system  inteligentnego śledzenia autobusów. Jak wszyscy wiedzą, technologia LoRa wykorzystuje nielicencjonowane częstotliwości i jest praktycznie bezpłatna. Pojedyncza brama LoRaWAN® może pokonać odległość prawie 10 km, aby komunikować się z tysiącami trackerów GPS bez sieci komórkowej, co znacznie zmniejsza opłaty za przesyłanie danych. Ponadto połączenie GPS z technologią LoRaWAN® w celu dokładniejszego pozycjonowania geograficznego i mniejszych opłat za przesyłanie danych sprawia, że cały system realizuje prawdziwą „oszczędną” korzyść.

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Jerzy Adamiak

Storage Systems Consultant
tel.: +48 605 274 271
j.adamiak@stovaris.pl