Zaznacz stronę
Komponenty serwerowe ATTO dostarczamy na czas

Jeszcze przed pandemią ATTO zwiększyło moce produkcyjne w swoich fabrykach, zlokalizowanych w USA. Dzięki temu, pomimo utrudnień związanych z pandemią i globalnych braków w zaopatrzeniu na karty FC HBA oraz adaptery Thunderbolt, ATTO może poszczycić się realizacją dużych projektów w ramach kilku tygodni, co w obecnej sytuacji jest ewenementem. Jest to jeden z nielicznych producentów, który w dalszym ciągu oferuje zniżki projektowe. Ponadto, dostawca deklaruje chęć pomocy zarówno w finansowaniu ciekawych projektów, jak i działaniach marketingowych.

Przez lata funkcjonowania firma osiągnęła bardzo dużą rozpoznawalność w USA. Jej początki są mocno związane z Thunderboltem – intefrejsem firmy Apple. Dziś, choć firmy nadal współpracują, portfolio i zasięg działań producenta są znacznie większe. Produkty ATTO to przede wszystkim niezawodność – wszystkie produkty zaczynają swoje życie w USA. Inżynierowie z Doliny Krzemowej certyfikują nowe technologie oraz projektują innowacyjne rozwiązania. Następnie, produkty trafiają do montażu, który odbywa się „na miejscu”, dzięki czemu klient ma pewność, że producent osobiście czuwa nad jakością linii montażowej. Oto dlaczego produkty ATTO cieszą się popularnością: adaptery Thunderbolt są bardzo wydajne, występują w wielu opcjach (również w opcji montażu w szafie rack), karty sieciowe NIC Ethernet posiadają wsparcie darmowego systemu do monitoringu i analizy 360, natomiast karty FC HBA 8Gb, FC HBA 16Gb oraz FC HBA 32Gb (wszystkie w opcji jedno-, dwu- oraz czteroportowej) posiadają wyjątkową wydajność i gwarancję stabilnego sygnału.

Idealny związek ATTO Celerity FC HBA oraz Mac iOS, Dell i HPE.

Karty ATTO FC HBA jako jedyne na świecie posiadają własny system, który nie bazuje na MPIO (tak jak produkty konkurencji). Dzięki temu są one kompatybilne z Mac iOS. W przypadku kart ATTO Celerity FC HBA, producent gwarantuje kompatybilność wycen z serwerami marki Dell oraz HPE. Istnieje możliwość ustalenia z producentem kompatybilności z serwerami pod konkretny model sprzętu. Opcja ta jest bardzo popularna wśród klientów chcących zwiększyć wydajność swojego środowiska, bez potrzeby kupowania nowych platform serwerowych. Warto zwrócić uwagę, że karty z serii FC HBA 32Gb/s występują w wersji generacji 6 oraz 7, a generacja 7 jest w pełni kompatybilna z nowym standardem PCIE 4.0 oraz oferuje pełne wykorzystanie potencjału nowej wersji PCIE.

ATTO Celerity™ Fibre Channel 8Gb

ATTO Celerity™ Fibre Channel 16Gb

ATTO Celerity™ Fibre Channel 32Gb

Krótkie porównanie wariantów ATTO Celerity™

Dział handlowy Stovaris wyceni dowolną ilość produktów oraz pomoże w uzyskaniu jak największych rabatów przy jednoczesnym zgłoszeniu projektu bezpośrednio u producenta.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami marki ATTO w Stovaris:

W Stovaris chętnie pomożemy z każdym zapytaniem wymagającym „uszycia rozwiązania” na miarę potrzeb klienta końcowego. Włączając w to bezpłatną usługę montażu oraz przetestowania zakupionych produktów. Dobierzemy odpowiedni serwis oraz przedłużoną gwarancję producenta, dostosowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań użytkowników końcowych.

Zapytaj naszego specjalistę o rozwiązania ATTO:

Piotr Król

Product Manager
p.krol@stovaris.pl
tel.: +48 509 049 109