Zaznacz stronę

ATTO

Przez 30 lat istnienia, ATTO Technology stał się światowym liderem na rynku IT, mediów oraz rozrywki. Producent ten, specjalizuje się w storage’u oraz w rozwiązaniach sieciowych, które są bardzo pozytywnie oceniane przez wszystkich klientów. ATTO jest stosowane w rozwiązaniach odznaczających się dużą wydajnością oraz pracujących pod dużym obciążeniem. Firma posiada w ofercie adaptery RAID, adaptery sieciowe, kontrolery storage’owe oraz rozwiązania Thunderbolt. Producent prowadzi ciągłe badania nad poprawieniem wydajności, w efekcie czego nieustannie powstają nowe modele kart sieciowych, które są wydajniejsze od każdego produktu firm konkurencyjnych.

Producent znany jest przede wszystkim z niedoścignionej wydajnościowo serii adapterów sieciowych zapewniających łączność przy każdym interfejsie włączając w to Fibre Channel, SAS, SATA, iSCSI, 40/10GbE, NVMe oraz Thunderbolt. Karty Fibre Channel biją rekordy w testach wydajnościowych, zapewniając sygnał bez najmniejszych zakłóceń. Oferta ATTO skierowana jest do osób i przedsiębiorstw, które stawiają przede wszystkim na wydajność i bezawaryjność.

Flagowe produkty:

ThunderLink NS-3102

Poznaj adapter, które zapewnia idealne połączenie pomiędzy wszystkimi platformami Apple Mac.

Karta HBA FC 8Gb

Poznaj kartę, która zawiera cztery moduły 8Gb/s LC SFP+ i wspiera NPIV , Virtual Fabric.

ThunderLink NS-3252

Poznaj adapter, który łączy komputery i stacje robocze z obsługą standardu Thunderbolt z sieciami i urządzeniami pamięci masowej 25Gb/s Ethernet

ThunderLink FC-3322

Poznaj adapter, który zawiera moduły Optical SFP+ LC LR Single Mode i technologię Advanced Data Streaming (ADS™).

Karta HBA FC 32Gb

Poznaj kartę HBA FC, która charakteryzuje się przesyłaniem danych 12.8GB/s w full-duplex mode.

Powiązane specjalizacje:

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Szymon Domański

Product & Marketing Manager
tel. +48 885 804 064
s.domanski@stovaris.pl