Zaznacz stronę

Alstor SDS sp. z o.o. dystrybutor z wartością dodaną kontynuuje rozbudowę swojej oferty związanej z profesjonalnymi systemami biurowymi. Wzbogacone portfolio produktowe dotyczy nowych rozwiązań dedykowanych takim obszarom IT jak fotografia, grafika komputerowa oraz audio-wideo. Po wprowadzeniu do oferty rozwiązań firm LG Electronics i Wacom, nowym partnerem dystrybutora została firma ASUS (ASUSTeK Computer Inc.) – tajwański producent elektroniki, znany głównie z produkcji: płyt głównych, kart graficznych, laptopów, komputerów oraz wyświetlaczy LCD. Główna filozofia firmy opiera się na pracy nad energooszczędnymi i innowacyjnymi rozwiązaniami. W roku 2000 firma wyszła z inicjatywą o nazwie Green ASUS, mającą na celu złagodzenie wpływu produkcji komputerów na środowisko naturalne. Wdrożenie filozofii Green ASUS spowodowało, że w kolejnych latach firma otrzymała wiele prestiżowych nagród, za doskonałej jakości i oszczędne produkty elektroniczne.

Nasza współpraca z ASUS opiera się na sprzedaży najbardziej zaawansowanej grupy produktów ProArt – w Polsce posiadamy status „ASUS ProArt VAD”. W ramach tej grupy produktów oferujemy najwyższej jakości monitory LCD dla pasjonatów i profesjonalistów pracujących z kolorem, zajmujących się fotografią, animacją oraz edycją graficzną. Monitory ProArt posiadają wbudowaną technologię ASUS HDR, najlepszą w branży wierność kolorów, wstępną fabryczną kalibrację, szerokie przestrzenie kolorów oraz rozbudowane opcje do podłączeń. Kolejną grupą z tej serii są komputery stacjonarne i przenośne oraz komponenty, w szczególności zaawansowane płyty główne. Wszystkie te produkty są kierowane do profesjonalistów, w szczególności dla architektów, techników, fotografów, producentów filmowych, animatorów, grafików, montażystów wideo oraz producentów gier.

 

Nasza firma posiada duże kompetencje w zakresie sprzedaży produktów dla najbardziej wymagających użytkowników. Możemy więc wspierać naszych partnerów w zakresie prezentacji oraz wdrożeń oferowanych rozwiązań produktowych. Obecnie posiadamy pełną grupę produktów DEMO, które jesteśmy w stanie udostępnić partnerom do pokazów oraz wdrożeń testowych. Dodatkowo w naszej ofercie można znaleźć rozwiązania serwerowe z portfolio ASUS’a. Sprzęt ten oferowany jest przez producenta od 2005 roku. ASUS również i na tej płaszczyźnie jest innowatorem, oferującym szereg ciekawych i wydajnych rozwiązań dla Data Center, High Performance Computing, Artificial Intelligence, Cloud Gaming, wirtualizacji oraz dla rynku SMB.

Zapytaj naszego specjalistę o rozwiązania ASUS:

Paweł Waszniewski

Product Manager
p.waszniewski@stovaris.pl
tel.: +48 885 805 609