Zaznacz stronę

W sierpniu br. specjalizowany dystrybutor Stovaris podpisał nową umowę z firmą Ivanti. Odświeżony kontrakt dystrybucyjny rozszerza możliwości sprzedaży o rozwiązania z działu Security Solutions, czyli produkty z rozszerzonego portfolio producenta – głównie rozwiązania marki MobileIron, która została niedawno przejęta przez Ivanti. Dzięki rozbudowaniu oferty, klienci będą czerpać korzyści z analizy w czasie rzeczywistym, dotyczącej bezpieczeństwa i wydajności wszystkich urządzeń – od chmury (Public Cloud), po brzeg (Edge Computing). Taka analityka umożliwi proaktywne wykrywanie i usuwanie luk w zabezpieczeniach, zanim wpłyną one negatywnie na działalność firmy. Klienci będą również mogli wdrażać bezpieczny dostęp, o tak zwanym zerowym zaufaniu (Zero Trust Security) z pełną automatyzacją.

Jednym z najważniejszych nowych modułów jest Platforma Enterprise Mobile Management (EMM/MDM), która została zbudowana specjalnie do zarządzania urządzeniami mobilnymi, aplikacjami na urządzeniach przenośnych bez ingerencji w pliki osobiste użytkowników, przy zachowaniu bardzo wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Dzięki rozbudowanej ofercie Unified Endpoint Management Tools (UEM) przedsiębiorstwo Ivanti w najnowszym raporcie Magic Quadrant firmy Gartner z sierpnia 2021 roku, jako jedyne zostało uznane za wizjonera. Wyróżniono platformę, która umożliwia klientom pełne zarządzanie, zabezpieczanie i serwisowanie ich zasobów IT, od chmury po brzeg sieci.

„Rejon Eastern Europe jest jednym z najszybciej rozwijającym się regionem w Europie w zakresie rozwiązań Security.  Rynek ten wciąż potrzebuje doświadczonych Partnerów do realizacji projektów, których ilość nieustannie przybywa. Świadomość naszych Klientów rośnie a tym samym ich wymagania. W związku z tym stawiamy na współpracę z profesjonalnymi oraz certyfikowanymi Partnerami, do których niewątpliwie należy firma Stovaris”

Monika Słomska

Channel Manager Austria & Eastern Europe, Ivanti

Obecnie flagowym rozwiązaniem Ivanti jest platforma Neurons, która dostarcza pracownikom zdalnym urządzenia gotowe do samodzielnej naprawy i zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa. Rozwiązanie pozwala zapanować nad szybkim wzrostem liczby i złożoności urządzeń, ilości danych, zdalnych pracowników oraz liczby zagrożeń, poprzez wprowadzenie automatyzacji. Oprogramowanie tworzy samonaprawiające się autonomiczne środowisko urządzeń końcowych z kontekstowym, spersonalizowanym, przewidującym działania interfejsem dla pracowników wykonujących swoje obowiązki służbowe w sposób zdalny.

Z firmą Ivanti – wcześniej Landesk – współpracujemy od wielu lat. Rozwiązania tego dostawcy są cenione zarówno w Polsce, Europie, jak i w pozostałych regionach. Nasi Klienci chętnie korzystają z produktów marki Ivanti. Wskazują, że dzięki specjalistycznym funkcjonalnościom są w stanie zapanować m.in. nad flotą wszystkich wykorzystywanych urządzeń końcowych, licencjami na oprogramowanie, łataniem dziur oraz administrowaniem użytkownikami, co bezpośrednio przekłada się na znaczącą poprawę bezpieczeństwa IT w ich firmach.

Marcin Cichecki

Sales Director, Stovaris

Ivanti pomaga zmniejszyć zagrożenia i koszty związane z zarządzaniem środowiskiem IT oraz zapewnieniem wsparcia dla użytkowników końcowych. Unikalne podejście Ivanti do funkcjonowania IT polega na unifkowaniu i automatyzowaniu najważniejszych procesów oraz udostępnianiu kluczowych danych. Rozwiązania, wchodzące w skład całego portfolio Ivanti gwarantują bezpieczną pracę. Niezależnie od miejsca i sposobu wykonywania służbowych zadań rozwiązania producenta automatycznie wykrywają, odnajdują, zabezpieczają, naprawiają i chronią każde firmowe urządzenie.

Zapytaj naszego specjalistę o rozwiązania Ivanti:
white logo Durabook

Jerzy Adamiak

Storage Systems Consultant
j.adamiak@stovaris.pl
tel.: +48 605 274 271