Zaznacz stronę

Canon

Produkty Canon są obecne na rynku światowym od blisko 90 lat. Historia firmy sięga lat 30. XX wieku, gdy w fabrykach Canon zaczęły powstawać pierwsze aparaty fotograficzne. Później portfolio Canon’a rozszerzyło się o konsumenckie produkty do obrazowania, a także skanery oraz drukarki – również o zastosowaniu przemysłowym.

Obecnie Canon jest jednym z największych producentów rozwiązań dedykowanych przetwarzaniu obrazu. Rozwiązania marki Canon znajdują zastosowanie zarówno u klientów indywidualnych, biznesowych, jak również przemysłowych. Firma Canon jako światowy lider branży DMS (Document Management System – druku i obrazowania) posiada ponad 3 tysiące zgłoszonych patentów we wszystkich obszarach biznesowych. Oferta Stovaris (od lipca 2022 skanery Canon dostępne w ofercie Stovaris) obejmuje m.in. skanery dokumentowe tego docenianego na całym świecie producenta.

Canon – 90 lat doświadczenia w obrazowaniu

Japońskie przedsiębiorstwo Canon zostało założone w 1937 roku. Canon będąc światowym producentem technologii cyfrowego przetwarzania obrazu zatrudnia ponad 187 tysięcy osób. Inżynierowie i specjaliści Canon znajdują zatrudnienie w działach marketingu oraz produkcji w Japonii, Azji, Ameryce, Europie, Australii i Oceanii. Niezawodne technologie, które opracowuje Canon w zakresie optyki i przetwarzania obrazu przyczyniają się zarówno do postępów w przetwarzaniu dokumentów, jak również w astronomii.

Jedną z trzech regionalnych centrali firmy jest założona w 1957 roku firma Canon Europe, która zatrudnia ponad 13 tys. osób). Siedziby Canon Europe są zlokalizowane w Londynie i Amstelveen (Królestwo Niderlandów – Holandia). Europejski Canon generuje około 25% globalnych przychodów całego przedsiębiorstwa i obsługuje regionalną sprzedaż oraz marketing w Europie, na Bliskim Wschodzie, a także w Afryce.

Wsparcie Canon

Inżynierowie i eksperci Canon doradzają w jaki sposób maksymalizować wydajność na każdym etapie przetwarzania dokumentów – od optymalizacji procesów, takich jak obsługa faktur, po rozwiązania do zarządzania skomplikowanymi procesami dla księgowości, działu obsługi przesyłek czy HR.

Canon pomaga przedsiębiorstwom (niezależnie od branży czy wielkości) rozpocząć proces cyfrowej transformacji. Specjaliści Canon określili 5 obszarów, w których mogą efektywnie wspierać klientów biznesowych, w rozwoju ich działalności, optymalizacji kosztów, a w konsekwencji osiąganiu lepszych wyników biznesowych. Canon zalicza do nich:

  • lepszą i szybszą pracę dzięki transformacji procesów biznesowych,
  • usprawnianie przepływu informacji w firmie,
  • upraszczanie standardowych operacji dzięki ograniczeniu czynności administracyjnych,
  • rozwój poprzez wykorzystanie możliwości skanowania i druku,
  • wyróżnienie się na rynku dzięki większej skuteczności dotarcia z przekazem.

Kyosei – zrównoważony rozwój Canon

Przyjętą przez Canon filozofię działania określa jedno japońskie słowo „Kyosei”. Oznacza ono „życie i pracę dla wspólnego dobra”. Filozofia Canon’a stanowi podstawę wizji zrównoważonego rozwoju i kształtuje to, co robi firma czyli „rozwija pozytywny wpływ technologii i usług przetwarzania obrazu”.

Portfolio skanerowe marki Canon

Rozwiązania Canon dedykowane do przetwarzania obrazów, to skanery, które odznaczają się szybkością, niezawodnością i łatwą obsługą. Portfolio skanerowe Canon’a można podzielić na trzy podstawowe grupy:

  • Skanery dokumentowe Canon – przenośne, dla małych grup roboczych i skanery produkcyjne
  • Skanery płaskie Canon
  • Skanery wielkoformatowe Canon

Flagowe produkty:

Skaner ScanFront400

Poznaj wydajny skaner, który możesz obsługiwać z poziomu wbudowanego ekranu na urządzeniu.

Skaner R10

Poznaj kompaktowy skaner dwustronny, który pozwoli na natychmiastowe i łatwe skanowanie, bez instalowania oprogramowania.

Skaner DR-M260

Poznaj skaner idealny dla mniejszych firm, który gwarantuje perfekcyjną jakość skanowanych dokumentów i szybką pracę – 60 str./min.

Skaner DR-S150

Poznaj skaner, który inteligentnie przetwarza dokumenty i posiada wbudowane oprogramowanie CaptureOnTouch Admin.

Skaner DR-C240

Poznaj skaner, który charakteryzuje się cichym działaniem i maksymalną wydajnością skanowania 45 stron/min.

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Daniel Murawski

Product Manager
tel. +48 691 701 175
d.murawski@stovaris.pl