Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Skanery dokumentowe Fujitsu

Oferta skanerowa Stovaris obejmuje najlepsze urządzenia marki Fujitsu, która od lat cieszy się uznaniem wśród polskich użytkowników skanerów.

Skanery biurowe są przeznaczone dla użytkowników, którzy przetwarzają niewielkie ilości dokumentów (do kilku tysięcy kartek dziennie). Są idealne do niewielkich firm, w których istnieje potrzeba archiwizacji dokumentów, skanowania do raportów lub wprowadzenia niedrogiego systemu zarządzania dokumentami. Są to wytrzymałe, niewielkie urządzenia, które oferują użytkownikowi skanowanie poprzez interfejs USB, dwustronnie w kolorze jak i monochromatycznie z prędkością nawet do 60 kartek na minutę. Skanowanie odbywa się poprzez ADF (ang. Automatic Document Feeder) lub za pomocą szyby do skanowania.

Skanery dla grup roboczych są przeznaczone do podstawowych zastosowań aplikacji zarządzających dokumentami. Urządzenia te są funkcjonalne i mają najlepszą wydajność skanowania w środowiskach średniej wielkości. Skanery z tej grupy oferują użytkownikowi skanowanie za pomocą ADF lub przy wykorzystaniu podajnika płaskiego. Urządzenia umożliwiają skanowanie dwustronnie, w kolorze oraz monochromatyczne z prędkością do 80 kartek na minutę w formatach od A8 do A4.

Skanery departamentowe doskonale nadają się do scentralizowanego przetwarzania oraz do wykorzystywania w aplikacjach, które wymagają obrazów dokumentów o wysokiej jakości. Wysoka rozdzielczość oraz prędkość skanowania dochodząca do 100 obrazów na minutę sprawiają, że urządzenia są idealne dla małych i średnich firm, w których wymagane jest łatwe w użyciu i bardzo efektywne rozwiązanie do przetwarzania dokumentów papierowych na obraz cyfrowy.

Skanery produkcyjne stworzono dla użytkowników skanujących nawet 100 000 kartek dziennie. Te zaawansowane technologicznie urządzenia łączą prędkość, wydajność i wygodę użytkowania, tym samym zapewniając efektywne przetwarzanie obrazu na poziomie produkcyjnym. Oferują możliwość przetwarzania do 270 obrazów na minutę w wysokiej rozdzielczości, w rozmiarze od A8 do A3. Ponadto urządzenia zostały wyposażone m.in. w dużej pojemności podajnik ADF oraz ultradźwiękowy czujnik zapobiegający podwójnym pobraniom.

7 różnych wielkości i budowy skanerów Fujitsu

Ta grupa produktów opiera się na rozwiązaniach firmy:

Fujitsu

Osoby kontaktowe:

Daniel Murawski

Product Manager
tel.: +48 691 701 175
d.murawski@stovaris.pl

Michał Gardocki

Pre-Sales Engineer
tel. +48 502 447 112
m.gardocki@stovaris.pl