Zaznacz stronę

Supermicro

Supermicro jest międzynarodową firmą, obecną na giełdzie NASDAQ (SMCI). Przedsiębiorstwo produkuje rozwiązania serwerowe od low end po bardzo zaawansowane high end. Załoga firmy liczy ponad 2 tysiące pracowników zatrudnianych na całym świecie, z czego 1200 to inżynierowie pracujący dla marki w USA. Każdego dnia specjaliści Supermicro tworzą rozwiązania, które wyprzedzają konkurencje o krok.

PProdukty Supermicro można podzielić na serie serwerów rackowych SuperServer i tower SuperWorkstation, serie serwerów node’owych czyli Twin, niezawodne rozwiązania o silnym upakowaniu procesorów SuperBlade oraz jego intensywniejszą wersje MicroBlade. Są to urządzenia serwerowe działające w architekturze x86 procesorów z serii Intel Xeon i AMD.

Obecnie Supermicro coraz silniej zaznacza swoją pozycje na rynku IT. Dzieje się tak dlatego, iż rozwiązania serwerowe tej marki są w stanie idealnie dopasować się do najwyższych wymagań klientów. Użytkownicy produktów Supermicro mogą wybrać jedno z wielu gotowych rozwiązań lub stworzyć własne stacje robocze, z oferty ponad 700 płyt głównych, dysków, procesorów Intel Xeon oraz obudów, jednocześnie korzystając z olbrzymiej puli kart rozszerzeń. To wszystko dopełnia gama akcesoriów i oprogramowania, dzięki którym serwery Supermicro są prawidłowo zarządzane.

Kolejnym powodem sukcesu Supermicro jest prężnie rozwijający się dział nowych technologii wprowadzający z każdym miesiącem nowe jednostki. Producent na chwilę obecną posiada w swojej ofercie olbrzymią bazę modeli serwerów wspierających całościowo lub częściowo (jako hot data) dyski z najszybszym protokołem – NVMe. Mocną stroną jest bardzo silny rozwój serwerów wspierających obliczenia oraz wizualizacje na kartach graficznych (GPU). W ofercie Supermicro klienci znajdą optymalne rozwiązania, które zaspokoją ich potrzeby i oczekiwania – od serwerów 1U dedykowanych do 4 kart graficznych aż po 10 kart graficznych (włączając w to technologię Nvidia NVLINK) w serwerach 4U. Równie wydajną alternatywą dla serwerów bazujących na GPU są serwery Supermicro wieloprocesorowe.

Supermicro w swojej ofercie posiada rozwiązania o dużym upakowaniu, SuperBlade oraz Microblade, które pozwalają na stworzenie jednostki posiadającej do 28 klastrów z wymiennymi modułami zarządzającymi oraz switchami. Serwer Supermicro należy do światowej czołówki profesjonalnego sprzętu IT.

W ofercie znajdują się również stacje robocze Supermicro specjalnego przeznaczenia, zapewniające wysoką wydajność na potrzeby wykonywania zaawansowanych analiz, obliczeń, animacji i projektowania multimedialnego. Sprzęt i technologiczne rozwiązania są cenione przez inżynierów i grafików. Poszczególne podzespoły są produkowane z najwyższej klasy materiałów. Na szczególną uwagę zasługują wydajne i szybkie procesory Intel Xeon, w które są wyposażone serwery Supermicro.

Stovaris (wcześniej Alstor SDS) oferuje rozwiązania Supermicro włącznie z wszystkimi komponentami oraz kartami rozszerzeń. Po 48 godzinnym, maksymalnie obciążającym teście, Klient otrzymuje złożony, gotowy do pracy serwer. Duży wybór modeli dysków, płyt głównych, obudów, procesorów Intel Xeon, liczne konfiguracje sprzętowe i atrakcyjne ceny pozwalają nam zaproponować optymalne i kompleksowe rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Piotr Król

Product Manager
tel. +48 509 049 109
p.krol@stovaris.pl