Zaznacz stronę

Supermicro

Supermicro jest międzynarodową firmą, obecną na giełdzie NASDAQ (SMCI). Przedsiębiorstwo produkuje rozwiązania serwerowe od low end po bardzo zaawansowane high end. Załoga firmy liczy ponad 2 tysiące pracowników zatrudnianych na całym świecie, z czego 1200 to inżynierowie pracujący dla marki w USA. Każdego dnia specjaliści Supermicro tworzą rozwiązania, które wyprzedzają konkurencje o krok.

Produkty Supermicro można podzielić na serie serwerów rackowych SuperServer i tower SuperWorkstation, serie serwerów node’owych czyli Twin, rozwiązania o silnym upakowaniu procesorów SuperBlade oraz jego intensywniejszą wersje MicroBlade.

Obecnie Supermicro coraz silniej zaznacza swoją pozycje na rynku IT. Dzieje się tak dlatego, iż rozwiązania serwerowe tej marki są w stanie idealnie dopasować się do najwyższych wymagań klientów. Użytkownicy produktów Supermicro mogą wybrać jedno z wielu gotowych rozwiązań lub stworzyć własne, z oferty ponad 700 płyt głównych oraz obudów, jednocześnie korzystając z olbrzymiej puli kart rozszerzeń.

Kolejnym powodem sukcesu Supermicro jest prężnie rozwijający się dział nowych technologii wprowadzający z każdym miesiącem nowe jednostki. Producent na chwilę obecną posiada w swojej ofercie olbrzymią bazę modeli serwerów wspierających całościowo lub częściowo (jako hot data) dyski z najszybszym protokołem – NVMe. Mocną stroną jest bardzo silny rozwój serwerów wspierających obliczenia oraz wizualizacje na kartach graficznych (GPU). W ofercie Supermicro klienci znajdą optymalne rozwiązania, które zaspokoją ich potrzeby i oczekiwania – od serwerów 1U dedykowanych do 4 kart graficznych aż po 10 kart graficznych (włączając w to technologię Nvidia NVLINK) w serwerach 4U. Równie wydajną alternatywą dla serwerów bazujących na GPU są serwery wieloprocesorowe.

Supermicro w swojej ofercie posiada rozwiązania o dużym upakowaniu, SuperBlade oraz Microblade, które pozwalają na stworzenie jednostki posiadającej do 28 klastrów z wymiennymi modułami zarządzającymi oraz switchami.

Stovaris (wcześniej Alstor SDS) oferuje rozwiązania Supermicro włącznie z wszystkimi komponentami oraz kartami rozszerzeń. Po 48 godzinnym, maksymalnie obciążającym teście, Klient otrzymuje złożony, gotowy do pracy serwer.

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Piotr Król

Product Manager
tel. +48 509 049 109
p.krol@stovaris.pl