Zaznacz stronę

Supermicro

Supermicro jest międzynarodową firmą, obecną na giełdzie NASDAQ (SMCI). Przedsiębiorstwo produkuje rozwiązania serwerowe od low end po bardzo zaawansowane high end. Załoga firmy liczy ponad dwa tysiące pracowników zatrudnianych na całym świecie, z czego 1200 to inżynierowie pracujący dla marki w USA. Każdego dnia specjaliści Supermicro tworzą rozwiązania, które wyprzedzają konkurencje o krok.

Obecnie Supermicro coraz silniej zaznacza swoją pozycje na rynku IT. Dzieje się tak dlatego, iż rozwiązania serwerowe tej marki są w stanie idealnie dopasować się do najwyższych wymagań klientów. Użytkownicy produktów Supermicro mogą wybrać jedno z wielu gotowych rozwiązań lub stworzyć własne stacje robocze, z oferty ponad 700 płyt głównych, dysków, procesorów Intel Xeon i AMD EPYC oraz obudów, jednocześnie korzystając z olbrzymiej puli kart rozszerzeń. To wszystko dopełnia gama akcesoriów i oprogramowania, dzięki którym serwery Supermicro są prawidłowo zarządzane.

Rozwiązania Supermicro

Produkty Supermicro można podzielić na serie serwerów rackowych SuperServer i tower SuperWorkstation, serie serwerów node’owych czyli Twin, niezawodne rozwiązania o silnym upakowaniu procesorów SuperBlade oraz jego intensywniejszą wersje MicroBlade. Są to urządzenia serwerowe działające w architekturze x86 procesorów z serii Intel Xeon i AMD EPYC.

Kolejnym powodem sukcesu Supermicro jest prężnie rozwijający się dział nowych technologii wprowadzający z każdym miesiącem nowe jednostki. Producent na chwilę obecną posiada w swojej ofercie olbrzymią bazę modeli serwerów wspierających całościowo lub częściowo (jako hot data) dyski z najszybszym protokołem – NVMe. Mocną stroną jest bardzo silny rozwój serwerów wspierających obliczenia oraz wizualizacje na kartach graficznych (GPU). W ofercie Supermicro klienci znajdą optymalne rozwiązania, które zaspokoją ich potrzeby i oczekiwania – od serwerów 1U dedykowanych do 4 kart graficznych aż po 10 kart graficznych (włączając w to technologię Nvidia NVLINK) w serwerach 4U. Równie wydajną alternatywą dla serwerów bazujących na GPU są wieloprocesorowe serwery Supermicro.

Supermicro w swojej ofercie posiada rozwiązania o dużym upakowaniu, SuperBlade oraz MicroBlade, które pozwalają na stworzenie jednostki posiadającej do 28 klastrów z wymiennymi modułami zarządzającymi oraz switchami. Serwery Supermicro należą do światowej czołówki profesjonalnego sprzętu IT.

W ofercie znajdują się również stacje robocze SuperWorkstation Supermicro specjalnego przeznaczenia, zapewniające wysoką wydajność na potrzeby wykonywania zaawansowanych analiz, obliczeń, animacji i projektowania multimedialnego. Sprzęt i technologiczne rozwiązania są wysoko cenione przez inżynierów i grafików. Poszczególne podzespoły są produkowane z najwyższej klasy materiałów. Na szczególną uwagę zasługują wydajne i szybkie procesory Intel Xeon i AMD EPYC, w które są wyposażone serwery Supermicro.

Jak możemy pomóc przy doborze serwerów Supermicro

Stovaris oferuje rozwiązania Supermicro włącznie z wszystkimi komponentami oraz kartami rozszerzeń. Po 48 godzinnym, maksymalnie obciążającym teście, Klient otrzymuje złożony, gotowy do pracy serwer. Duży wybór modeli dysków, płyt głównych, obudów, procesorów Intel Xeon lub AMD EPYC, liczne konfiguracje sprzętowe i atrakcyjne ceny pozwalają nam zaproponować optymalne i kompleksowe rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Flagowe produkty:

Platforma serwerowa SYS-530MT-H12TRF 2U

Poznaj platformy pod rozwiązania INTEL XEON, które na całym świecie zdobywają coraz większe rzesze fanów.

SuperChassis obudowa CSE-732I-500B Tower

Poznaj obudowy SuperMicro (SMC), które cechują się bardzo profesjonalnym wykonaniem, dzięki czemu są bezawaryjne

Platforma serwerowa SYS-4029GP-TRT 4U

Poznaj możliwość wyceny dowolnych komponentów oraz montaż serwera wraz z testami obciążającymi go.

SuperChassis obudowa CSE-826BE1C-R920LPB

Poznaj obudowę, w której dowolnie możesz zmieniać konfigurację obudowy / płyty głównej oraz tworzyć własne LAB’y.

SuperChassis obudowa CSE-847BE2C-R1K28WB

Poznaj obudowę, która posiada gniazda WIO (4x Pełnej wysokości, pełnej długości + 3x Niskoprofilowe).

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Konrad Radwański

Product Manager
tel. +48 609 601 910
k.radwanski@stovaris.pl