Zaznacz stronę

LG Business Solutions

Firma LG Electronics Inc. jest jednym z głównych światowych producentów oferujących innowacyjne technologie w dziedzinie elektroniki, urządzeń mobilnych oraz sprzętu IT. LG zatrudnia ponad 72 tysiące osób w 140 oddziałach na całym świecie. Główna filozofia firmy opiera się na zrozumieniu klientów, tak aby nieustannie pracując nad innowacjami oferować im optymalne rozwiązania, a tym samym przyczyniać się do poprawy jakości ich życia.

Nasza współpraca z LG Electronics Inc. opiera się na sprzedaży rozwiązań dedykowanych branży IT, dostępnych w bogatym portfolio producenta, głównie LG monitory medyczne. Korzystając z ogromnego doświadczenia LG oraz zasobów działów R&D (ang. research and development – badania i rozwój) rozsianych po całym globie, firma produkuje rozwiązania sprzętowe pozwalające tworzyć nam ofertę dopasowaną do potrzeb naszych partnerów. Wspólne połączenie wiedzy inżynierów producenta oraz doświadczania projektowego resellerów IT daje nam możliwość tworzenia elastycznych, nowoczesnych rozwiązań, które usatysfakcjonują najbardziej wymagających klientów. Jako specjalizowany dystrybutor proponujemy dla partnerów rozwiązania z działu medycznego LG Business Solutions – Information Technology Devices.

Oferta LG Business Solutions

W skład naszej oferty wchodzą zaawansowane produkty między innymi systemy Cloud Device, są to urządzenia typu Thin Client oraz Zero Client, pracujące w środowisku chmurowym. Rozwiązania te odpowiadają współczesnym trendom rynku IT. Klienci i administratorzy otrzymują dodatkowe korzyści z wdrożenia takich systemów, m.in. konsolę do zarządzania, dzięki której można w szybki i łatwy sposób zarządzać wszystkimi podłączonymi urządzeniami, niezależnie od miejsca i czasu. Konsola ta działa w przeglądarce internetowej. Dzięki temu nie ma potrzeby instalacji dodatkowego oprogramowania oraz specjalnych urządzeń klienckich. Te urządzenia świetnie się sprawdzą w działaniu z monitorami medycznymi LG.

Medyczne monitory LG

Stovaris oferuje pełną gamę monitorów medycznych LG, które starają się rynek wyświetlaczy medycznych przenieść na wyższy poziom. Dział medyczny LG Electronics, jest liderem rynku monitorów premium, które pomagają zwiększyć możliwości lekarzy podczas diagnozowania i operacji. W obliczu odbywającej się transformacji cyfrowej w opiece zdrowotnej wyświetlacze medyczne, które wpływają na percepcję i interpretację personelu medycznego, odgrywają kluczową rolę w przetwarzaniu cyfrowych informacji medycznych z baz danych.

Monitory medyczne LG (Wyświetlacze medyczne) pomagają dotrzymać kroku tym cyfrowym trendom, spełniając wszelkie potrzeby w zakresie obrazowania medycznego, od monitorów multimodalnych po wyświetlacze mammograficzne, korzystając z najnowszych technologii obrazowania i rygorystycznej kontroli jakości.

Rodzaje monitorów medycznych LG

Polecamy film wprowadzający do oferty, pokazujący dlaczego warto wybrać monitor medyczny LG.

Flagowe produkty:

LG 27HJ713C

Poznaj monitor medyczny, który posiada przełomową technologię Flicker Safe. Redukuje ona miganie ekranu i chroni wzrok lekarzy

LG 32UN880-B

Poznaj monitor z funkcją kalibracji sprzętowej i oprogramowaniem przeznaczonym do tego – True Color Pro.

LG 31HN713D

Poznaj diagnostyczny 12 MPix kolorowy monitor medyczny z certyfikatem FDA 510(k) (pozwala na pracę z badaniami takimi jak MRI, CT czy endoskopia).

LG 27UN880-B

Poznaj monitor, który odwzorowywuje przestrzeń kolorów sRGB 99% i posiada panel IPS z 10-bitową głąbią kolorów.

LG 32HL512D

Poznaj monitor medyczny z funkcją Picture by Picture, która pozwala na sterowanie wieloma urządzeniami podłączonymi do monitora.

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Paweł Waszniewski

Product Manager
tel. +48 885 805 609
p.waszniewski@stovaris.pl