Zaznacz stronę
Formularz kontaktowy
Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skorzystaj z formularza i zadaj pytanie naszemu specjaliście.

Wytrzymałe klawiatury

Klawiatury i myszy komputerowe, w takiej postaci jaką wszyscy znamy, doskonale sprawdzają się w bezpiecznych i względnie czystych biurowych oraz domowych warunkach. Jednakże te urządzenia wejściowe są wykorzystywane, nie tylko w standardowych miejscach, wolnych od zanieczyszczeń, czynników szkodliwych oraz chorobotwórczych.

Komputery i towarzyszące im urządzenia wejściowe stosowane są w różnych warunkach i branżach. Nietypowe sytuacje i miejsca, takie jak warsztaty naprawcze (gdzie mamy do czynienia ze smarami i innymi brudzącymi środkami) czy placówki medyczne (w których roznoszenie drobnoustrojów wywołujących infekcje możliwy jest poprzez dotyk) wymagają nietypowych, rozwiązań. Odpowiedzią na takie zapotrzebowanie są wzmocnione klawiatury i myszy komputerowe, umożliwiające pracę w niskich i bardzo niskich temperaturach oraz zapylonych i wilgotnych pomieszczeniach. Takie rozwiązania są również odporne na wandalizm.

Wszędzie tam, gdzie wymogi higieniczne są niezbędne sprawdzi się antybakteryjna powłoka. Poziom ochrony IP68 gwarantuje możliwość mycia urządzeń pod bieżącą wodą oraz czyszczenia przy użyciu detergentów, nawet bez konieczności odłączania od jednostki centralnej. Wyjątkowo długa żywotność klawiszy (ok. 5 milionów uderzeń) sprawia, że można wykorzystywać klawiaturę, w miejscach gdzie serwisowanie jest utrudnione. Konstrukcja klawiatury i myszy znajdujących się w portfolio Stovaris umożliwia pracę z prawie całkowitą redukcją hałasu.

Urządzenia peryferyjne „oblane” gumową powłoką, doskonale sprawdzają się w miejscach pracy, w których ich klasyczne odpowiedniki narażone są na uszkodzenie, m. in. w:

  • gastronomii
  • magazynach i logistyce
  • warsztatach
  • szkołach
  • muzeach
  • medycynie (większość z oferowanych rozwiązań jest zgodna z normami medycznymi: EN 60601-1-2:2015; IEC 60601-1-2:2014 i klasą ochrony IP68).

Liderem w produkcji niezwykle wytrzymałych peryferiów jest K-Technology – firma, która dostarcza swoje rozwiązania od ponad 15 lat. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji klawiatur i myszy komputerowych o wysokim stopniu ochrony IP, dużej odporności na czynniki zewnętrzne oraz rozwiązań pokrytych antybakteryjnymi powłokami.

Ta grupa produktów opiera się na rozwiązaniach firm:

K Technology

Osoba kontaktowa:

Krzysztof Zołotucho

Product Manager
tel. +48 885 802 866
k.zolotucho@stovaris.pl