Zaznacz stronę
Webinar Exascend (19.10.2021): Poznaj przyszłość magazynowania danych w przemyśle

Exascend to zorientowany na usługi dostawca standardowych i innowacyjnych pamięci masowych. Producent specjalizuje się w rozwiązaniach o niskim poborze mocy, dużej wydajności i wysokiej niezawodności. Firma od chwili powstania do dnia dzisiejszego uzyskała ponad 45 patentów w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie, w zakresie technologii związanych z przechowywaniem danych.

Portfolio produktów zawiera korporacyjne oraz przemysłowe dyski SSD PCIe NVMe i SATA-III, karty CFast, CFexpress oraz pamięci DRAM. Możliwości Exascend obejmują hardware, firmware, software, inżynierię produktu oraz usługi dopasowania rozwiązań pod indywidualne wymagania klienta. Rozwiązania tego dostawcy możemy znaleźć w środowiskach industrialnych, enterprise, telekomunikacyjnych, a także w transporcie czy przemyśle kinematograficznym.

Dołącz do seminarium online i poznaj przemysłowe rozwiązania pamięci masowej gotowe na przyszłość!

START: 19 października 2021 o godzinie: 11:00.

Informacje o webinarze:

Data:
19 października 2021 (wtorek)
Godzina:
11:00
Czas trwania:
50 minut (± 10 min)
Język prezentacji:
angielski z polskim
wsparciem językowym
Koszt:
uczestnictwo bezpłatne
– po rejestracji.
 

Kogo zainteresuje ten webinar:

  • Inżynierów IT, którzy na co dzień zajmują się obsługą Centrów Danych każdej wielkości;
  • Specjalistów IT, którzy chcą poznać najnowsze osiągnięcia dotyczące pamięci masowych (korporacyjne oraz przemysłowe dyski SSD PCIe NVMe i SATA-III, karty CFast, CFexpress oraz pamięci DRAM).
  • Resellerów, którzy chcą poznać rozwiązania do przechowywania danych dostępne od ręki, będące alternatywą do znanych producentów, u których czas oczekiwania na dostawę uniemożliwia spełnienie wymogów przetargów.
  • Wszystkich poszukujących nowości i chcących poszerzyć swoją wiedzę nt. możliwości i typów nośników do przechowywania danych.

Formularz rejestracyjny:

podaj nazwę przedsiębiorstwa, które reprezentujesz

* Pola wymagane.

** Zaznaczając pole „Zgoda na przetwarzanie danych” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez organizatora webinaru Stovaris Sp. z o.o. (Staniewicka 12, 03-310 Warszawa) oraz partnera-prelegenta (Exascend), swoich danych osobowych, wyszczególnionych w powyższym formularzu zgłoszeniowym na seminarium internetowe organizowane przez ww. podmioty gospodarcze w dniu 19 października 2021 roku, w celu i zakresie niezbędnym do przygotowania i organizacji wydarzenia (online) oraz komunikacji marketingowej, badań rynkowych, a także komunikacji handlowej prowadzonej przez wyżej wymienione podmioty gospodarcze. Dysponujesz prawem wglądu do swoich danych, poprawiania lub ich usunięcia. Udostępniasz je dobrowolnie.

Do rozpoczęcia seminarium online pozostało:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

AGENDA:

11:00 – 11:05 Witamy na pokładzie Stovaris
11:05 – 11:10 Poznaj Exascend
Michał Sobieski, Product Manager, Stovaris
11:10 – 11:45 Przemysłowe rozwiązania pamięci masowej gotowe na przyszłość
Derk Keuter, Dyrektor regionalny, Exascend Europe
(prezentacja w języku angielskim z polskim wsparciem językowym)
11:45 – 11:50 Pytania konkursowe – wygraj voucher Amazon
11:50 – 12:00 Sesja Q&A
Dla zainteresowanych uczestników istnieje możliwość wysłania po wydarzeniu dodatkowych materiałów szkoleniowo-informacyjnych.

Konkurs:

Webinar Exascend 19.10.2021 - nagroda amazon voucher

Podczas wydarzenia zostanie przeprowadzony konkurs dla uczestników. Do wygrania trzy vouchery Amazon o wartości: 200 zł, 150 zł i 100 zł, do wykorzystania na polskiej platformie amazon.pl.

Jak wziąć udział w konkursie?

Wystarczy aktywnie uczestniczyć w webinarze 😊 Podczas prezentacji zostaną wyświetlone trzy pytania zamknięte (jednokrotnego wyboru). Odpowiedz na wszystkie pytania. Po zakończonym wydarzeniu trzy osoby, które jako pierwsze prawidłowo odpowiedziały na wszystkie zdobędą nagrody.

Informacje o prelegencie:

Derk Keuter

Derk Keuter

Dyrektor regionalny, Exascend Europe

Derk Keuter jest odpowiedzialny za operacje firmy Exascend w regionie EMEA, w tym za zarządzanie łańcuchem dostaw, działania sprzedażowe, serwis i wsparcie techniczne. Derk otwiera linię komunikacji między klientami i firmami, aby przyspieszyć i usprawnić proces realizacji projektów. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie zarówno w sektorze IT, jak i storage. Jest doceniany za swój wkład i doświadczenie w konsultacjach zarządczych, budowaniu i rozwoju zespołów, strategicznym wdrażaniu nowych rozwiązań oraz współpracy ze wszystkimi Partnerami Exascend. Zarządzał projektami Cloud computing, Virtual Desktop Infrastructure, Storage i Big Data ze specjalizacją w infrastrukturze informacyjnej, ujednoliconej pamięci masowej, zarządzaniu treścią, bezpieczeństwie, wirtualizacji, backupie i odzyskiwaniu danych. Posiada dużą wiedzę na temat funkcji i korzyści związanych z ujednoliconą komunikacją, mobilnością, bezpieczeństwem, centrami danych, produktami routingu czy przełączania.

Zapytaj naszego specjalistę o rozwiązania,
które będą prezentowane podczas webinarium:
Jeśli masz pytania związane z organizacją
wydarzenia prosimy o kontakt z:

Michał Sobieski

Product Manager
m.sobieski@stovaris.pl
tel.: +48 609 603 188

Błażej Kowalkiewicz

Marketing Manager
b.kowalkiewicz@stovaris.pl
tel.: +48 609 601 910

Webinar Exascend 19.10.2021 - FOOTER