Zaznacz stronę

Początek roku oraz zmiana nazwy naszej firmy motywuje zespół Stovaris do jeszcze bardziej wytężonej pracy. Dlatego też rozszerzamy naszą ofertę monitorów medycznych o produkty znanej i cenionej firmy BARCO. Firmy, która od 1934 roku jest prekursorem nowatorskich rozwiązań w dziedzinie szeroko rozumianej wizualizacji obrazu. Firma BARCO jako pierwsza wprowadziła na rynek monitory diagnostyczne z certyfikatem 510(k) – już w 1998 roku. Zachęcamy do zapoznania się z pełna ofertą monitorów medycznych: opisowych, opisowych dedykowanych do mammografii, przeglądowych, na sale operacyjne, dla stomatologii, kart graficznych dedykowanych do tych monitorów i systemów kontroli jakości stosowanych rozwiązań.

Monitory medyczne - BARCOBARCO jest światowym liderem technologicznym, który specjalizuje się w sieciowych rozwiązaniach dla wszelkiego typu wizualizacji dla rynków rozrywki, szeroko rozumianych przedsiębiorstw i opieki zdrowotnej. Oferowane rozwiązania pomagają ich użytkownikom cieszyć się fascynującą rozrywką. Produkty BARCO wpierają wzajemne kontakty i dzielenie się wiedzą, szczególnie teraz przy obowiązujących obostrzeniach związanych z pandemią COVID-19. W najważniejszym procesie podejmowania decyzji w firmach i organizacjach pomagają złożone systemy monitorów wielkoformatowych i ścian wideo. Rozwiązania BARCO wykorzystywane są w rozwiązaniach dedykowanych kontroli ruchu lotniczego, monitoringu oraz streamingu A/V. Ponad jedną trzecią (34%) udziału w sprzedaży tego producenta stanowią produkty przeznaczone do branży medycznej. BARCO od ponad 40 lat wspiera pracę lekarzy i specjalistów medycznych. Dzięki rozwiązaniom BARCO medycy mogą świadczyć opiekę zdrowotną swoim pacjentom na najwyższym poziomie.

Jestem zadowolony, że Stovaris będzie oferował monitory BARCO swoim partnerom. Pozwoli to nam na dotarcie do większej liczby klientów. Szerokie możliwości szkoleniowe oraz projektowe podejście do rynku spowoduje, że te świetne produkty będą działać w większej liczbie polskich placówek medycznych

Jakub Bala

Medical Key Account Manager, Stovaris

Barco - seria monitorów Coronis, Eonis i NioFirma Stovaris będzie oferowała swoim klientom całe portfolio producenta, a w szczególności monitory medyczne. Ponadto inżynierowie Stovaris będą wspierać partnerów biznesowych w instalacjach i wdrożeniach rozwiązań BARCO. W portfolio produktowym tego producenta znajdują się  monitory opisowe (diagnostyczne), monitory przeglądowe oraz monitory na sale operacyjne. Najpopularniejsze serie to Coronis, Nio oraz Eonis o przekątnych ekranu od 19″- 55″ przy rozdzielczościach od 1,3MP do 12MP. Ważną grupą stanowią również monitory do gabinetów stomatologicznych oferowane w ramach serii Nio i Eonis. Rozwiązania te służą głownie jako monitory opisowe oraz przeglądowe do pantomografii i tomografii stomatologicznej.

Zapytaj naszego specjalistę o rozwiązania BARCO:

Paweł Waszniewski

Product Manager
p.waszniewski@stovaris.pl
tel.: +48 885 805 609