Zaznacz stronę

Obecnie nie tylko zwiększanie wydajności i pojemności serwerów są głównymi elementami napędzającymi rozwój technologii stosowanych w centrach danych. Na znaczeniu nabierają aspekty związane z kosztami utrzymania całej infrastruktury IT. Inżynierowie i specjaliści IT, którzy na co dzień zajmują się zagadnieniami związanymi z Data Center, coraz częściej stoją przed wyzwaniem związanym z optymalizacją kosztów posiadania serwerowni. Kluczowe staje się pytanie gdzie szukać oszczędności? Konferencja Data Center Nowej Generacji organizowana przez Polski Instytut Rozwoju Biznesu, w której wspólnie ze Scale Computing bierzemy udział jest odpowiedzią na to pytanie.

Wszystkich zainteresowanych nowościami dedykowanymi Centrom Danych zapraszamy do udziału w konferencji ONLINE “Data Center Nowej Generacji”. Już 18 czerwca 2020 liderzy, eksperci i specjaliści w zakresie projektowania, budowy i zarządzania nowoczesnych centów danych zaprezentują innowacyjne rozwiązania.

Prelekcja Scale Computing:

“Scale HC3 to najlepsze rozwiązanie! Upraszczaj infrastrukturę IT, kontroluj skalowalność, zwiększaj efektywność dzięki HCI”

Hiperkonwergentna infrastruktura informatyczna (HCI) to najlepsze rozwiązanie! Coś, do czego warto przekonać twojego szefa, klienta i wdrożyć w swojej organizacji. Pozwól nam pokazać, jak Scale HC3 może uprościć twoją infrastrukturę IT. Scale HC3 nazywany bywa „smartfonem” infrastruktury informatycznej. Rozwiązania Scale Computing oznaczają skalowalność, efektywność, wydajność i koszty pod pełną kontrolą! Podczas prezentacji dowiesz się, jak łatwo i elastycznie możesz uzyskać korzyści dla siebie i swoich partnerów biznesowych.

Konferencja dotyczy m.in. takich zagadnień jak:

  • Projektowanie data center;
  • Budowa data center;
  • Zarządzanie infrastrukturą danych – efektywność i obniżanie kosztów;
  • Zapasowe centrum danych;
  • Wirtualizacja i automatyzacja;
  • Chłodzenie i zasilanie w centrum danych;
  • Uruchamianie i zarządzanie danymi w chmurze;
  • Bezpieczeństwo danych – backup i ochrona danych;
  • Odtwarzanie danych po awarii;
  • Usługi kolokacji.

Prelegent:

Thorsten Schaefer

Thorsten Schaefer

Regionalny menedżer, Scale Computing

Z rynkiem IT związany jest od wielu lat, posiada bogate doświadczenie zawodowe związane z branżą oprogramowania komputerowego. Specjalizuje się w Hyper-Converged Infrastructure (HCI), Software Defined Storage (SDS), Storage Area Network (SAN), VMware, Storage oraz VDI. Posiada praktyczną wiedzę techniczną z zakresu informatyki biznesowej. Jest absolwentem Open University of London oraz Duale-Hochschule Baden-Württemberg (Stuttgart, Niemcy).

Zapytaj naszego specjalistę o rozwiązania, które będą prezentowane podczas wirtualnej konferencji:

Jerzy Adamiak

Storage Systems Consultant
j.adamiak@stovaris.pl
tel.: +48 605 274 271