Zaznacz stronę

DataLocker

DataLocker to innowacyjny dostawca rozwiązań z zakresu szyfrowania danych. Firma z siedzibą w USA działa na rynku już od 2007 roku, będąc niekwestionowanym globalnym liderem bezpieczeństwa zasobów informacji. Wśród jej klientów są takie organizacje jak CIA, NASA czy Microsoft.

Oprogramowanie służące do centralnego zarządzania marki DataLocker rozszerza funkcje znajdujących się w portfolio Stovaris szyfrowanych pamięci USB. Platformy SafeConsole i Enterprise Management System (EMS) stworzone przez specjalistów zatrudnianych w DataLocker umożliwiają centralne zarządzanie szyfrowanymi nośnikami USB firmy Kingston – DataTraveler i IronKey. Dzięki tym rozwiązaniom, administratorzy ds. IT mogą zarządzać pamięciami USB w łatwy i scentralizowany sposób. Wykorzystując zaawansowane narzędzia programowe DataLocker, specjaliści IT mogą zapewnić lepsze wsparcie upraszczające integrację i użytkowanie zasobów, m.in.:

  • zdalny reset hasła,
  • ustalanie reguł dotyczących haseł,
  • blokada możliwości zapisu plików na nośniku przez użytkownika,
  • bezpieczne przesyłanie publikowanych plików bezpośrednio na urządzenie,
  • zbieranie logów z urządzeń,
  • zmiana przeznaczenia pamięci wycofanych z użycia.

Ponadto amerykański producent, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów korporacyjnych, oferuje również pełną gamę bezpiecznych, szyfrowanych sprzętowo zewnętrznych dysków twardych.

Zapytaj o wycenę, trial albo wersję demo

Wypełnij ten formularz jeżeli jestes zainteresowany ceną rozwiązań DataLocker lub wersją trial/demo. Zgłosimy sie do Ciebie w ciągu 48h żeby omówić założenia i wymagania projektu. Jeżeli w ciągu 3 dni roboczych nie dostaniesz odpowiedzi, napisz na adres m.sobieski@stovaris.pl

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Michał Sobieski

Product Manager
tel. +48 609 603 188
m.sobieski@stovaris.pl