Zaznacz stronę
Współpraca Stovaris z Key Technology BANER

(Amsterdam, 14 września, 2021). Exascend Inc, wiodący dostawca rozwiązań pamięci masowej flash klasy przemysłowej i korporacyjnej, przyspiesza swój międzynarodowy rozwój poprzez rozpoczęcie działalności w Europie. W oparciu o silną dynamikę na rynku europejskim i rosnące globalne zapotrzebowanie na wysoce konfigurowalne rozwiązania pamięci masowych flash, Exascend rozszerza swoją działalność regionalną o lokalnych sprzedawców, aby lepiej obsługiwać klientów na rynku europejskim.

Wykorzystanie możliwości rozwoju

Ekspansja Exascend w Europie następuje w momencie, gdy firma doświadcza rosnącego popytu na swoje unikalne rozwiązania pamięci masowej w kluczowych sektorach europejskich, takich jak motoryzacja, automatyka przemysłowa i edge computing.

“Obserwujemy ogromny wzrost na rynku europejskim, co sprawia, że jest to dla nas idealny moment na ekspansję w tym dynamicznym regionie. Dołączenie do naszych lokalnych partnerów i klientów w Europie oznacza, że możemy jeszcze bardziej zbliżyć się do siebie w poszukiwaniu idealnego rozwiązania dla każdego klienta.”

Sherry Wei

Wiceprezes ds. globalnej sprzedaży i dyrektor zarządzający na Europę, Exascend

Innowacje w dziedzinie pamięci masowych flash oraz unikalne usługi dostosowawcze dla europejskich klientów

Exascend jest wiodącym innowatorem w technologii pamięci masowych flash z w pełni zintegrowanym rozwojem produktu obejmującym inżynierię sprzętową, projektowanie firmware’u oraz produkcję wewnętrzną. Dzięki unikalnym technologiom zaprojektowanym w celu zapewnienia wydajności pamięci masowej na poziomie korporacyjnym nawet w najtrudniejszych zastosowaniach przemysłowych, Exascend jest uznawany za unikalną mieszankę wydajności i wytrzymałości.

Wyjątkowo zintegrowana wiedza Exascend w zakresie rozwoju produktów i projektowania oprogramowania pozwala firmie dostarczać w pełni spersonalizowane rozwiązania z niezrównanym poziomem optymalizacji dla aplikacji klientów. Rezultatem są idealnie dopasowane produkty pamięci masowej, które pozwalają aplikacjom klientów pracować z najwyższą wydajnością.

Exascend zaprasza europejskie organizacje do przyłączenia się do ekscytującej przyszłości wysokowydajnych i w pełni konfigurowalnych produktów pamięci masowej flash poprzez skontaktowanie się z lokalnymi przedstawicielami handlowymi już dziś.

O Exascend, Inc.

Exascend jest zorientowanym na usługi dostawcą innowacyjnych standardowych i niestandardowych rozwiązań pamięci masowej, specjalizującym się w produktach o niskim poborze mocy, wysokiej wydajności i niezawodności. Od momentu powstania firma uzyskała ponad 45 amerykańskich i światowych patentów na technologie związane z pamięcią masową. Z pełną linią produktów korporacyjnych i przemysłowych PCIe NVMe i SATA-III SSD, CFast, kart CFexpress i DRAM, możliwości Exascend obejmują sprzęt, firmware, oprogramowanie, inżynierię produktu, produkcję i usługi dostosowawcze. Exascend jest dumny z tego, że umożliwia swoim klientom na całym świecie przekraczanie granic możliwości i wyróżnianie się jakością, niezawodnością i elastycznością – od inspiracji inżynierskiej do innowacji.

Zapytaj naszego specjalistę o rozwiązania Exascend:

Michał Sobieski

Product Manager
tel. +48 609 603 188
m.sobieski@stovaris.pl