Zaznacz stronę

Exascend

Exascend to zorientowany na usługi dostawca innowacyjnych, standardowych i niestandardowych rozwiązań pamięci masowej, specjalizujący się w produktach o niskim poborze mocy, wysokiej wydajności i niezawodności. Od momentu powstania, firma otrzymała ponad 45 patentów w na całym świecie, w zakresie technologii związanych z przechowywaniem. Dzięki pełnej gamie produktów korporacyjnych i przemysłowych – dysków SSD, PCIe, NVMe i SATA-III, kart CFast, CFexpress i pamięci DRAM – możliwości Exascend obejmują hardware, firmware, software, inżynierię produktu oraz usługi dopasowania rozwiązań pod wymagania klienta.

Rozwiązania tego dostawcy możemy znaleźć w środowiskach przemysłowych, korporacyjnych, telekomunikacyjnych, ale też w transporcie czy przemyśle kinematograficznym.

Nagrody Exascend

Główne nagrody dla Exascend za design i jakość produktów:

 • Best in Show Embedded Computing Design – embeddedworld – dla Przemysłowy dysk SSD NVMe serii PI4.
 • Flash Memory Summit, Best of Show – dla Karta Nitro CFexpress VPG400 Typ B.
 • reddot winner 2023 – dla Wytrzymały przenośny dysk SSD Explorer

Obszary zastosowań produktów Exascend

Kluczowe obszary zastosowań doskonałych produktów Exascend to:

 • Elektromobilność; Konfigurowalne i personalizowane dyski SSD, karty pamięci NAND klasy motoryzacyjnej o dużej pojemności dla aplikacji i systemów ADAS dla pojazdów.
 • Transmisja Audio-Video; Profesjonalne dyski dla aplikacji filmowych które wymagają wydajności pamięci flash, która nigdy nie utraci żadnej klatki.
 • Logistyka / Transport; Dedykowane dyski SSD, karty pamięci do zastosowania w transporcie, pojazdy i ich wyposażenie muszą radzić sobie w trudnych warunkach – podobnie jak ich urządzenia do przechowywania danych.
 • Edge Computing / IoT, IIoT, IoMT; Wbudowane i wymienne rozwiązania pamięci flash o szerokim zakresie temperatur do zastosowań brzegowych, medycznych i przemysłowych rozwiązań IoT.
 • Serwery / Pamięci masowe / Centrum danych; Samoszyfrujące dyski SSD NVMe i SATA klasy korporacyjnej o dużej pojemności i niskim opóźnieniu do zastosowań w serwerach, cloudzie i centrach danych.
 • Przemysł lotniczy / Sektor wojskowy; Szyfrowane dyski SSD klasy wojskowej do komputerów PC i tabletów, dla bezzałogowych statków powietrznych (UAV), samolotów, satelitów i innych militarnych wymagających zastosowań.
 • Telekomunikacja; Rozwiązania wspierające 5G, mmWave, Wi-Fi 6, które wymagają ultraszybkiej pamięci masowej.
 • Przemysł / Przemysł 4,0; Trudne zastosowania przemysłowe wymagają wytrzymałych dysków, które wytrzymają ekstremalne temperatury, ciągłe wibracje i inne trudne wyzwania.

Zapytaj o rozwiązania tego producenta naszego specjalistę:

Jakub Bala

Product Manager
tel. +48 609 807 177
j.bala@stovaris.pl