Zaznacz stronę
GOODRAM - rozpoczęcie współpracy ze Stovaris

Wilk Elektronik S.A. jest polskim producentem pamięci komputerowych i właścicielem marki GOODRAM. Producent jest czołowym dostawcą modułów pamięci w Europie Środkowej i Wschodniej. W portfolio firmy znajdują się m.in. pamięci dedykowane do serwerów, stacji roboczych, komputerów oraz notebooków. W lipcu 2021 do oferty Stovaris Sp. z o.o. trafiły flagowe rozwiązania tego producenta. Tym samym Stovaris uzupełnił swoją ofertę m.in. o pamięci serwerowe GOODRAM.

Informacje o Wilk Elektronik S.A.

Przedsiębiorstwo powstało w 1991 roku. Od samego początku swojej działalności zajmuje się rozwiązaniami dotyczącymi pamięci komputerowych. W 2003 roku otworzono nową fabrykę w Łaziskach Górnych, gdzie powstają moduły pamięci GOODRAM oraz pendrive. Ponadto w ofercie polskiego producenta znajdują się również karty pamięci GOODRAM oraz dyski SSD. Wszystkie rozwiązania produkowane są z uwzględnieniem zasad systemu kontroli jakości ISO 9001:2000. Jest to gwarancja najwyższej jakości, przy jednoczesnym zachowaniu jej najlepszego stosunku do ceny.

30 lat doświadczenia producenta i własny sztab inżynierów zatrudnianych m.in. w dziale badawczo rozwojowym (B+R) przekłada się na niezawodność oferowanych rozwiązań. Zaawansowane i innowacyjne produkty sprawdzają się na całym świecie i cieszą się nieustannie rosnącą popularnością. Dzięki bliskości lokalizacji fabryki (Polska) możliwe jest osiągnięcie bardzo krótkiego czasu realizacji zamówień. Produkcja jest wyposażona w jedną z najnowocześniejszych linii SMT, 400 platform testowych oraz komorę klimatyczną, dedykowaną rozwiązaniom przemysłowym.

Zespół producenta tworzy ponad 200 pracowników w rozbudowanych działach produkcji, rozwoju, kontroli jakości, zarządzania produktami, marketingu i sprzedaży.

W ofercie firmy znajdują się:

  • Solid State Drive (SSD)
  • Karty pamięci Flash oraz pamięci USB
  • Pamięci So-Dimm
  • Pamięci DDR3/ DDR4
pamięci GOODRAM w Stovaris

“Pamięci GOODRAM projektowane i wytwarzane przez firmę Wilk Elektronik S.A. są niezawodne. Świadczy o tym udzielana gwarancja wieczysta oraz zadowolenie użytkowników tych produktów. Cieszymy się, że rozwiązania pod marką tego polskiego producenta trafiły do oferty Stovaris.”

Marcin Cichecki

Sales Director, Stovaris

Dlaczego warto używać modułów GOODRAM?

Główne powody, dla których klienci decydują się  na korzystanie z pamięci GOODRAM to:

  • realna dostępność nawet najrzadszych modułów to ok. 3 dni robocze;
  • profesjonalne wsparcie techniczne;
  • magazyn zlokalizowany w Polsce;
  • konkurencyjne ceny.

Ponadto produkty GOODRAM objęte są wieczystą gwarancją. To sprawia, że rozwiązania tego producenta są najlepsze w swojej klasie i cieszą się dużą popularnością wśród klientów na całym świecie. W uznaniu za wkład w rozwój województwa śląskiego, firma została uhonorowana prestiżową nagrodą Marka Śląska.

Zapytaj naszego specjalistę o rozwiązania GOODRAM:

 

Krzysztof Zołotucho

Product Manager
tel. +48 885 802 866
k.zolotucho@stovaris.pl